Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі 1 листопада — День народження Європейського Союзу

1 листопада — День народження Європейського Союзу

01.11.2017
| Коментарі

24 роки тому набув чинності Маастрихтських договір, що дав старт новій ері міжнародних стосунків, новим принципам глобальної політики, заснованим на традиційних цінностях демократії та поваги до прав і свобод людини.

^4173092AA6AE46F678B9F3E8A1E3A4A8CCFEE91F4A3E10F2B1^pimgpsh_fullsize_distrЗвісно, за цей порівняно короткий період історії Європейський Союз переживав і часи піднесення і непрості кризові роки, Євроспільнота справляється з непростими економічними та політичними й соціальними викликами та незмінними залишаються її цінності.

Саме за ці принципи свободи й демократії вийшов на Майдан український народ наприкінці 2013-го року. За європейську Україну віддали свої життя Герої Небесної Сотні. А тому євроінтеграційні процеси в нашій державі – незворотні, і їх не можна підміняти нічим, в тому числі – імітацією європейськості.

Впевнений, Україна – невід’ємна частина об’єднаної Європи. І ми разом з провідними державами континенту долатимемо усі історичні негаразди на шляху спільного майбутнього єдиної Європи.

Зі святом, Європо! Зі святом вас, шановні українці!

Олександр Домбровський

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit