Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі 35 шкіл на Вінниччині отримають сучасні комп’ютерні класи за сприяння Олександра Домбровського

35 шкіл на Вінниччині отримають сучасні комп’ютерні класи за сприяння Олександра Домбровського

30.10.2017
| Коментарі

До кінця цього року 21 загальноосвітня школа Вінниці та 14 шкіл у селах Вінницького району, що входять до виборчого округу №11, отримають сучасні мультимедійні комплекси: інтерактивні дошки, комп’ютери та проектори. Фактично, кожна школа матиме  комп’ютерний клас, обладнаний найновішою технікою.

Субвенцію для цього у розмірі 5 мільйонів гривень виділено з державного бюджету за наполяганням народного депутата України Олександра Домбровського

^36D8894F28AF52D17204342BC1A2DE04A68A86A5C3004F5D95^pimgpsh_fullsize_distrПісля зустрічей з директорами шкіл Вінниці та Вінницького району парламентарій вніс пропозиції щодо виділення додаткових коштів на придбання для навчальних закладів мультимедійної техніки.

Кабмін погодився з пропозиціями Олександра Домбровського і ухвалив відповідне Розпорядження №689-р 27 вересня. Наразі триває процедура закупівлі техніки.

Ми живемо вже у цифровому інформаційному суспільстві. Уся планета переступила цей поріг. І якщо немає цих технологічних рішень – сучасної комп’ютерної техніки у школах, де діти отримують знання,не можуть вони потім бути конкурентними при здобутті вищої освіти й роботи. Сьогодні навіть на будівельному майданчику, в тракторі і комбайні є комп’ютери. Тому я завжди вважав і вважаю, що, в першу чергу, ми повинні інвестувати в знання, освіту й інформаційні технології, у наших дітей, їхнє майбутнє, у їхню перспективу і розвиток. Думаю, це – правильне рішення, – говорить Олександр Домбровський.

Із виділеної субвенції 4 млн грн спрямовано на закупівлю обладнання для шкіл Вінниці та 1 млн – для загальноосвітніх закладів Вінницького району.

Ми можемо подякувати Уряду, Прем’єр-міністру, Президенту за те, що могли отримати додатково з державного бюджету на соціально-економічний розвиток 11,7 мільйонів гривень. Із них, при сприянні народного депутата Олександра Домбровського, 4 мільйони гривень на придбання інтерактивних дошок і мультимедійних проекторів та комп’ютерів у навчальні заклади, — зазначив мер Вінниці Сергій Моргунов на сесії міської ради, де вносились відповідні зміни до бюджету міста.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit