Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі Чи можна помолодшати на 10 років? — рецепт від Олександра Домбровського (відео)

Чи можна помолодшати на 10 років? — рецепт від Олександра Домбровського (відео)

30.06.2017
| Коментарі

Сьогодні, 30 червня,   народний депутат України Олександр Домбровський взяв участь у сесії Вінницької облради.   Гарячі дискусії депутатів, гострі питання до голови Вінницької ОДА Валерія Коровія під час його звіту,  — усе це для парламентарія Домбровського —  справа звична, адже сам працював і Вінницьким міським головою,  і губернатором.  Своїми враженнями  від почутого та побаченого він поділився у соцмережі  Фейсбук: 

^D923F65D824EEDADCD04095D8E30E66D2D3125C8A9BFF5B907^pimgpsh_fullsize_distrСклалося відчуття, що повернувся у часі на 10 років і помолодшав на 10 років… Такі ж дискусії точилися на сесіях облради, коли я протягом п’яти років був головою ОДА. Є, напевно, історичне бажання депутатів знайти консолідовану позицію для розвитку Вінницької області. Приємно, що є послідовність таких зусиль. Приміром, нині йдеться про розвиток Вінницького аеропорту, який ми свого часу відроджували. Активно продовжується робота щодо залучення інвестицій, створення робочих місць, економічного зростання області. Впевнений, саме завдяки цьому Вінниччина посідає лідерські позиції в країні. У 2007 році ми підготували проект реконструкції Вінницького водоканалу. Тоді економічна криза 2008 року не дала нам його втілити. Але технічну документацію було підготовлено,  і це можна використовувати нині, адже проблема водоканалу – так само актуальна.  Пам’ятаю, яким  гострим та складним  у нас було «сміттєве» питання. І ми над ним працювали спільно з владою Вінниці, працювали днями та ночами, зустрічалися з людьми, спілкувалися, переконували… Проблему розв’язали!  Думаю, сьогоднішня проблема з вивезенням сміття та полігонами у Львові нині полягає не у відсутності  грошей, а в тому, що  на Львівщині немає консолідованої влади!

Мені особливо приємно, що Вінниччина завжди була лідером у запровадженні   енергоефективності.  Дуже хочу, щоб так і залишалося, щоб ті енергетичні закони, які ми ухвалили у Верховній Раді були імплементовані на Вінниччині, щоб цифри в платіжках, які приходять вінничанам, зменшувалися, щоб люди це відчули якнайшвидше.

Підкреслюю, наші успіхи залежать від нашої максимальної консолідованості!  А ще сьогодні я виконав почесну місію: вручив грамоту Верховної Ради голові Вінницької облради Анатолію Олійнику, який навіть за часів влади «регіоналів» займався розвитком місцевого самоврядування.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit