Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Цікаві подарунки від Олександра Домбровського отримали діти з цукровим діабетом

Цікаві подарунки від Олександра Домбровського отримали діти з цукровим діабетом

30.12.2016
| Заходи

Сьогодні, 30 грудня, новорічний ранок для дітей, які перебувають на обліку в обласному ендокринологічному Центрі, влаштувала у Вінницькому Палаці дітей та юнацтва Асоціація хворих на цукровий діабет «Благовіст».

unnamed-11Хлопчики і дівчатка не лише з Вінниці, а з районів області, із захопленням спостерігали за казковим дійством, яке для них влаштували викладачі та вихованці Палацу дітей та юнацтва. Малюки з радістю долучались до пригод Діда Мороза та Снігуроньки, пінгвінів, павучків та інших новорічних героїв.

Свято ялинки для дітей з діабетом у Вінниці проводиться вже вчетверте, — говорить голова Асоціації «Благовіст» Лариса Грінченко.

Я щаслива від того, що діти отримують масу позитивних емоцій. Аджедіти з цукровим діабетом – так ж, як і всі, вони так само прагнуть брати участь в усіх дійствах. Часто буває, що проводять екскурсії за містом, чи ще якісь акції, і бояться брати діток, хворих на діабет, знаючи, що за ними потрібен особливий догляд. Але такі заходи – тільки на користь дітям. У цій «круговерті» вони стають здоровішими, вони відчувають себе такими, як усі. У них, навіть, цукор після цього знижується. Таким діткам потрібно приділяти якнайбільше уваги, залучати їх до всіх масових заходів, — каже Лариса Грінченко.

Це один із заходів для адаптації цих дітей у суспільстві, вони мають відчувати себе такими ж, які всі: вчитися і відпочивати разом з усіма дітками. Переоцінити ефект віт таких заходів неможливо – діти такі свята пам’ятають увесь рік, — зазначив головний лікар Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру Пилип Прудиус.

Подарунки дітям підготували меценати. Зокрема, цікаві розвиваючі настільні ігри малюки отримали від народного депутата України Олександра Домбровського.

  • Хай це свято, яке так радісно у вас тут розпочалося, буде так само радісним і щасливим у ваших домівках і хай таким же прекрасним буде цілий рік. Щоб рік був без бід, без негараздів. Здоров’я вам, радості і достатку!, — привітала малюків та їхніх батьків помічник-консультант Олександра Домбровського Світлана Вишневська.

А ще вона вручила подарунки артистам, які влаштували для малюків незабутнє свято.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit