Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Директор Вінницької ЗОШ №35: «Підтримка нашої школи Олександром Домбровським уже стала традицією»

Директор Вінницької ЗОШ №35: «Підтримка нашої школи Олександром Домбровським уже стала традицією»

21.03.2017
| Заходи

Нинішні реформи освітяни підтримують, але інколи вагаються, бо усі попередні спроби змінити систему освіти досі себе не виправдовували, але вчителі — оптимісти і хочуть, щоб реформи мали позитивні наслідки. До такого висновку дійшли учасники креативного форуму міні-EdCamp, що пройшов 2 понеділок, 20 березня, у Вінницькій ЗОШ №35.

їУчасників «(не) конференції», як називають своє спілкування креативні освітяни, привітав помічник народного депутата України Олександра Домбровського Олександр Козяр.

—        Тут зібрались оптимістично налаштовані вчителі, бо оцінка реформ у цій аудиторії в рази вища, ніж, на жаль, у суспільстві загалом. Хоча школа №35 не має поки що статусу ліцею чи гімназії, те, що тут проходить такий захід, говорить про те, що коли є бажання робити певні речі, вони вдаються, — сказав Олександр Козяр.

А самій школі №35 від імені Олександра Домбровського помічник парламентарія передав чотири камери і сервер для облаштування системи відеонагляду. Тепер педколектив та батьки школярів можуть бути спокійнішими за безпеку дітей, — вважає директор ЗОШ №35 Тетяна Нальотова-Дубкова.

—        Свого часу, коли Олександр Домбровський був мером Вінниці, він подарував нашій школі перший комп’ютерний клас. Відтоді його підтримка стала вже традиційною, за що ми йому дуже вдячні. Зараз працюємо над дуже цікавим спільним проектом, якщо зуміємо його реалізувати, думаю, знову запросимо в гості вчителів з усієї країни, — говорить Тетяна Нальотова-Дубкова.

Користуючись нагодою, помічник Олександра Домбровського запросив вчителів обговорити новий законопроект щодо освітніх реформ на засіданні «круглого столу», яке планується провести у Вінниці за участю розробників законопроекту та експертів.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit