Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Діти загиблих учасників АТО отримали подарунки і привітання від Олександра Домбровського

Діти загиблих учасників АТО отримали подарунки і привітання від Олександра Домбровського

29.04.2016
| Заходи

Напередодні Великодня діти загиблих учасників АТО отримали привітання і солодкі подарунки від народного депутата України Олександра Домбровського. Таких родин у місті Вінниці та Вінницькому районі налічується 13. Допомога сім’ям героїв – для парламентарія вже стала  традицією, адже шанування пам’яті загиблих захисників України та увага до їхніх родин є святим обов’язком не лише для представників влади, а й для кожного з нас.

—         Надзвичайно приємно, що привітання і подарунки від Олександра Домбровського нам передали саме сьогодні, у день народження мого сина Максима, — каже Оксана Шкарбун. – Ми вдячні за увагу до нашої родини.

—         Дуже добре, що наш депутат знаходить можливість вітати такі родини, як наша, і з Великоднем, і з початком навчального року, і з Різдвом, допомагає організувати дозвілля дітей, — додає Галина Бухова-Кулібаба. – Ми відчуваємо підтримку з боку команди Олександра Домбровського і вдячні за це.

Виконуючи свою обіцянку, Олександр Домбровський також передав кошти, отримані внаслідок збільшення депутатської зарплати, родинам загиблих учасників АТО, де є неповнолітні діти.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit