Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Законопроекти Домбровський, Заболотний і Порошенко у Верховній Раді будуть найближче до трибуни

Домбровський, Заболотний і Порошенко у Верховній Раді будуть найближче до трибуни

Підготовча депутатська група на засіданні у понеділок визначилася зі схемою розміщення народних депутатів у залі засідань парламенту. Про це повіддомляє офіційний сайт Верховної Ради. Всього на розгляд членів групи було внесено п’ять варіантів розміщення депутатів у залі.Домбровський, Порошенко, ЗаболотнийНа пропозицію Голови Підготовчої депутатської групи Володимира Литвина шістнадцятьма голосами було затверджено компромісний варіант, відповідно до якого місця перед трибуною займатимуть депутати-мажоритарники, які балотувалися шляхом самовисування.

— Зліва від самовисуванців, які будуть сидіти по центру, будуть розташовані комуністи, а праворуч -” Удар “. За комуністами і самовисуванцями зліва буде сидіти Партія регіонів, праворуч, за” Ударом “- фракція” Свободи ” і далі – “Батьківщини”. Тобто праву частину залу займе опозиція, ліву – регіонали, комуністи і самовисуванці. Це повинно зняти питання чи буде хтось заважати блокувати трибуну і не пускати депутатів до президії , – розповів Володимир Литвин.

Нагадаємо, по мажоритарних округах Вінниччини до Верховної Ради 7-го скликання обрано 6 самовисуванців: Олександра Домбровського, Петра Порошенка, Григорія Заболотного, Оксану Калетник,  Віктора Жеребнюка та Григорія Калетніка. Микола Катеринчук переміг як висуванець «Батьківщини», а Микола Джига – Партії регіонів.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit