Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі Ідею нардепа Домбровського про створення енерго-інноваційного хабу ВНТУ та GIZ GmbH почали реалізовувати

Ідею нардепа Домбровського про створення енерго-інноваційного хабу ВНТУ та GIZ GmbH почали реалізовувати

27.08.2019
| Коментарі

Представники проекту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні», котрий виконується GIZ GmbH — Німецьким товариством міжнародного співробітництва за дорученням Уряду Німеччини, відвідали Вінницький національний технічний університет. 3-33Мета зустрічі — обговорення можливостей майбутньої співпраці для створення енерго-інноваційного хабу.

Нагадаємо, торік у грудні народний депутат України Олександр Домбровський (свого часу – випускник Вінницького політехнічного) завітав до  альма-матер із керівником німецького фонду GIZ паном Джорджем Крістодореску та озвучив цікаву пропозицію – створити на базі «політеху» інноваційний хаб із енергоефективних технологій.

 

Цьогоріч із липня проект «Реформи у сфері енергоефективності в Україні» впроваджує новий компонент «Професійні кваліфікації» для створення потенціалу щодо підготовки кваліфікованих фахівців для сфери енергоефективності. Компонент проекту впроваджуватиметься в партнерстві з неурядовою організацією «Школа енергоефективності».

Заступник директора Проекту GIZ «Реформи у сфері енергоефективності України» Іма Хренова-Шимкіна та керівник компоненту «Професійні кваліфікації» Хайке Херден, а також координатор Ірина Юр’єва та консультант Ірина Гудзь,  ректор ВНТУ Володимир Грабко, декан факультету будівництва, теплоенергетики та газопостачання Георгій Ратушняк, завідувач кафедри електричних станцiй та систем Петро Лежнюк, доценти Валерій Андрухов та Олександр Шеремета  дійшли згоди щодо стратегії співробітництва для створення енерго-інноваційного хабу.

3-32

Джерело: Вінниця ОК

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit