Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи IRENA відкриває для України нові можливості у сфері «чистої» енергетики

IRENA відкриває для України нові можливості у сфері «чистої» енергетики

12.01.2018
| Заходи

 Сьогодні, 12 січня,  в Об’єднаних Арабських Еміратах українська делегація зустрілася з Adnan Z. Amin, Генеральним директором Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA. Зустріч відбулася в рамках участі офіційної делегації України у 8-ій сесії Асамблеї Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії.

^6913C6230584734BB1BC18E8CC8D8AB344DF5A5CAD76BD78D0^pimgpsh_fullsize_distrНа своїй сторінці у Фейсбук Олександр Домбровський, в.о. Голови Комітету з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки,  повідомив:

Із паном Adnan Z. Amin ми обговорювали такі  питання:

— потенційні шляхи співпраці України із міжнародними фінансовими установами та організаціями у відновлюваній енергетиці;

— можливості створення спільних механізмів фінансування розробки та впровадження «зелених» проектів;

— умови кредитування Абудабійським фондом розвитку проектів «чистої» енергетики;

— залучення експертів та керівництва IRENA до участі у форумах із відновлюваної енергетики в Україні.

Гендиректор Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії зазначив, що IRENA відкриває для України нові можливості у сфері «чистої» енергетики.

У зустрічі з Adnan Z. Amin, Генеральним директором Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA  взяли участь  Олександр Домбровський, в.о. Голови Комітету з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки;  Юрій Долурез,  Надзвичайний і Повноважний Посол України в ОАЕ;  Сергій Савчук,  Голова Держенергоефективності;  Андрій Конеченков,   Голова правління «Української вітроенергетичної асоціації».

Довідка. За кілька тижнів Україна стане членом Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA. Міжнародне агентство з відновлюваних джерел енергії було офіційно створено у 2009 році у Бонні, Німеччина. Діяльність IRENA спрямовано на забезпечення швидкого переходу до сталого використання відновлюваних джерел енергії у глобальних масштабах. На момент створення — у 2009 році — Статут IRENA підписали 75 країн. Нині до складу IRENA входить 154 члена,  26 країн подали заявку на приєднання до організації.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit