Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Законопроекти Мер Вінниці Володимир Гройсман хоче публічного перерахунку голосів на 11-му окрузі

Мер Вінниці Володимир Гройсман хоче публічного перерахунку голосів на 11-му окрузі

Вінницький міський голова Володимир Гройсман стурбований ситуацією, що склалася з встановленням результатів голосування в одномандатному виборчому окрузі №11. За словами мера, це дискредитує Вінницю як європейське місто, де влада і громада шанують європейські демократичні цінності.На прес-конференції 1 листопада Володимир Гройсман відкинув  усі закиди опозиції в бік міської влади щодо втручання у підрахунок голосів.

— Я не втручався у вибори і не буду. Що ж до звинувачень, які лунають на адресу міської влади про втручання в процес  підрахунку голосів, я точно знаю, що ніякого відношення до цього  ми не маємо, тому я на такі заяви не реагую, – запевнив Гройсман.

Стосовно ж ймовірних фальсифікацій на окрузі, Володимир Гройсман зазначив:

—  Як що є підозри стосовно фальсифікацій, то треба зробити перерахунок голосів за присутності спостерігачів, кандидатів, міжнародних спостерігачів і журналістів. Я вимагаю публічності в перерахунку голосів, аби припинилась дискредитація міста в очах всієї країни.  В мене можуть бути особисті переконання і бачення, хто з кандидатів більш професійний. Але я поважаю думку вінничан і погоджуся з їхнім вибором, – сказав Володимир Гройсман.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit