Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Законопроекти На Вінницькій фабриці ROSHEN уже готують новорічні подарунки для 7 мільйонів діток

На Вінницькій фабриці ROSHEN уже готують новорічні подарунки для 7 мільйонів діток

Один із найбільших виробників кондитерських виробів в Україні Міжнародна корпорація ROSHEN у Вінниці запустила цех пакування новорічної та сувенірної продукції. Новий цех та складські приміщення розташовані на вулиці Гонти на території площею 51 тисяча 304 квадратних метри.
Будівництво пакувального цеху тривало з 2010. За 20 мільйонів гривень, яку були інвестовані в даний об’єкт, було проведено реконструкцію та облаштування цеху а також складських приміщень. Проведено капітальний ремонт усіх приміщень, реконструкцію систем енергозбереження, водо забезпечення та каналізування. Подбали також про безпеку працівників та облаштували у цеху сучасні автоматизовані пожежні та вентиляційні системи.
За словами Петра Порошенка – засновника кондитерської корпорації ROSHEN – раніше працівникам доводилося пакувати подарункову солодку продукцію просто на складах, що було не дуже зручно.
– У даному цеху створений відповідний температурний режим, освітлення та всі комфортні умови для роботи, – говорить Петро Порошенко. Міністр економічного та соціального розвитку України подякував вінничанам за їхню старанну працю, завдяки якій продукція кондитерської фабрики уже кілька років поспіль посідає перше місце у світі.
– Не знаючи назви компанії, яка виробляє продукцію, тобто наосліп, фахівці з усього світу куштують кондитерські вироби різних компаній. І вже 5-й рік поспіль кращою з кращих професіонали-кондитери визнають продукцію ROSHEN. І все завдяки людям, які тут працюють і дбають про високу якість, – наголошує Петро Порошенко. За його словами, до кінця року на підприємстві планують виготовити 7 мільйонів подарункових наборів, а вантажообіг нових складських приміщень становить 80 тисяч тонн на рік.
Також продовжується у Вінницькому районі будівництво нового молочноконсервного комбінату Міжнародної кондитерської корпорації ROSHEN. Комбінат має стати черговим потужним промисловим об’єктом Вінниччини.

Новий комбінат будується на земельній ділянці площею 5, 33 гектара по вулиці Липовецькій. Раніше ця територія була занедбана і тодішня місцева влада ламала голову над тим, як це зупинити. На той час губернатор Вінниччини Одександр Домбровський та голова облради Григорій Заболотний розуміли, що потрібні хороші інвестиції, які погодився зробити Петро Порошенко. Тепер тут збудована нова кондитерська фабрика і до кінця 2013 року відкриється ще й молочноконсервний завод. Окрім того, облаштовано благоустрій прилеглої території – тепер тут є освітлення, а в майбутньому планується ще й побудувати нову дорогу так реконструювати водопровідні мережі.
– Я бачу наше майбутнє у союзі із європейськими країнами, а без таких потужних об’єктів, як цей, нам немає там чого робити, – впевнений Петро Порошенко. – Коли люди працюють і мають достойну оплату праці, то ніяка криза нам не загрожує.Погоджується із ним і міський голова Володимир Гройсман. За його словами, лише завдяки новій фабриці та молочноконсервному заводу безробіття на Вінниччині скоротиться вдвічі. А також це дає можливість бути Вінниці конкурентоспроможною на світовому ринку та залучати нові інвестиції.

Потужність першої черги продукції комбінату – 600 тонн молока на добу, з якого близько 8 тонн виготовлятиметься сухого молока, 50 тонн – згущеного молока та 30 тонн масла. Це лише основна продукція, а в подальшому планується випускати близько 30-ти видів різної молочної продукції, з яких деяка продукція буде унікальною і випускатиметься лише на цьому комбінаті. Виробництво забезпечуватимуть 500 працівників.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit