Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Найінновативному студенту ВНТУ Олександр Домбровський привіз подарунок від посла Китаю

Найінновативному студенту ВНТУ Олександр Домбровський привіз подарунок від посла Китаю

15.12.2016
| Заходи

У Вінницькому національному технічному університеті назвали ім’я найінновативного студента. За результатами конкурсу, ним став студент четвертого курсу Дмитро Кривий.

Дмитро переміг на кількох національних конкурсах. Так, на «ІТ — Еврика» він здобув  друге місце, а на кібернетичних змаганнях  «Завтра.ua» – перше.

589dbb7052e5ed98e116b7147c148d6652fe092c13936a894fpimgpsh_fullsize_distrТам Дмитро Кривий  презентував руку-маніпулятор, за допомогою якої можна слідкувати за станом здоров’я людей з обмеженими можливостями та контролювати зміни під час рухів.

Студент також їздив до Китаю зі своїм  стартапом щодо бізнес-мережі. Дмитро пояснює: «Завдяки цьому проекту  великим підприємцям буде зручно вести свої справи, знаходити компаньйонів та спілкуватися з ними».

Під час відзначення досягнень Дмитра в рідному університеті йому вручили сучасний гаджет – нову модель смартфону HUAWEI.

Історія цього подарунку досить цікава. На початку грудня в університеті відбулася зустріч викладачів та студентів із очільником Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександром Домбровським (до речі, Олександр Георгійович – випускник цього вишу).  Говорили про  реформування енергетичної галузі країни, необхідності інноваційних розробок і, звичайно, про те, якими знаннями мають оперувати нинішні студенти, аби йти в ногу з часом, або навіть випереджати його.

e66d862d02c5b65cbae0e18409be7a399a48a4f0cc1f24f12fpimgpsh_fullsize_distr

Місяць тому був з візитом в Китаї, — розповів Олександр Домбровський. — Вперше побував там 25 років тому. Як змінилась їх країна за цей час! Там уже 22-ге століття! А разом із вашим ректором ми нещодавно зустрічалися з послом КНР в Україні. Посол Китаю передав мені телефон — найновіша модель HUAWEI. Ми вирішили, що це буде приз для найінновативного студента, для найтехнологічного студента ВНТУ 2016 року. Хай це буде перша мотивація для вас досягати високотехнологічних рішень.

Тепер презент посла Китаю – у Дмитра Кривого. Студент каже, що смартфон – дуже вчасний для нього подарунок: «У мене вже була непогана модель, але нею я користувався близько двох  років. Новий мобільний —  набагато функціональніший. Свій старий телефон я вирішив подарувати батькові, або молодшій сестрі».

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit