Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Нардеп Олександр Домбровський провів особистий прийом у Дорожному

Нардеп Олександр Домбровський провів особистий прийом у Дорожному

25.03.2016
| Заходи

Сьогодні, 25 березня, народний депутат України Олександр Домбровський провів особистий прийом громадян у селі Дорожному. За усталеною традицією, розмову із своїми виборцями депутат вів у присутності сільської голови – Яни Пушечнікової. Подібний формат спілкування дозволяє оперативно з’ясувати всі обставини проблемних ситуацій та швидко знайти їхнє оптимальне розв’язання.

Голову сільського ОСББ Павла Гончарука турбувало, як правильно оформити дозвіл на зрізання дерев, які ростуть вздовж вулиці – через свій незадовільний стан вони щомиті можуть впасти на проїжджу частину, пошкодити транспорт та травмувати людей.

— З одного боку, очевидно, що це потрібно зробити якнайшвидше, з іншого – не хочеться порушувати нормативні приписи, — поскаржився Павло Гончарук.

— В цій ситуації доречно проконсультуватися із районною державною адміністрацією, яка підкаже контакти екологічної інспекції та допоможе вирішити питання по суті, — порадив Олександр Домбровський. – В разі виникнення будь-яких проблем юристи моєї громадської приймальні завжди готові допомогти громаді села.

Із традиційним для селян питанням – земельним – прийшла на прийом до народного депутата Станіслава Майданик.

— Село наше невелике, землі всім не вистачає, а господарювати якось треба, — каже жінка. – А неподалік, вздовж траси є вільна земля – от би її людям роздати?

— Якщо ця земельна ділянка зарезервована для будівництва автомагістралі, то це буде проблематично, — відповів депутат. – Зараз, коли йде процес об’єднання сільських громад, з’являються можливості перерозподілу земель між сусідніми селами. В цьому випадку краще йти саме таким шляхом. За допомогою сільської влади, представників райдержадміністрації та наших юристів ми можемо вийти на оптимальний механізм вирішення проблеми.

Поспілкуватися із Олександром Домбровським прийшли не лише мешканці Дорожного – із сусідного села приїхав Лаврівський сільський голова Анатолій Козяр.

— Чи не найболючішою проблемою для нашої громади є складання генерального плану села: попередня влада уклала договір на понад 300 тисяч гривень із підрядником, а той виконав лише топографічну зйомку, та й ту – неякісно, — каже Анатолій Козяр.

— В цій ситуації доречно відмовитися від «послуг» таких виконавців й оголосити конкурс – знайдуться ті, хто виконає роботу якісно, швидше і дешевше, — порадив Олександр Домбровський. – Децентралізація передбачає делегування на місця і більших повноважень, і великої відповідальності, тож публічно оголошений конкурс допоможе вашій громаді і план отримати, і кошти зекономити.

Підприємець Сергій Рак прийшов із пропозиціями щодо поліпшення співпраці між ним та сільською громадою. У складному трикутнику взаємин, де дуже багато залежить не тільки від нього чи сільради, а й від підприємства, яке здало йому земельну ділянку комунальної форми власності у суборенду, допомогти взявся народний депутат.

— Сьогодні не так часто зустрінеш бізнесмена, який переймається тим, аби сплачені ним кошти повною мірою йшли громаді, — відповів Олександр Домбровський. – Наші юристи допоможуть сільській владі скоригувати орендні договори таким чином, аби у виграші був і підприємець, який дав роботу двадцяти селянам, і вся сільська громада.

Серед питань, які обговорювалися під час прийому, були й забезпечення доступу до пожежної водойми, яка, хоч і знаходиться на сільській землі, але перебуває у винятковому користуванні господарюючого суб’єкта, коригування графіку руху автобусів, що курсують селом, а також поповнення сільської бібліотеки новими виданнями. По всіх цих питаннях Олександр Домбровський надасть допомогу вже найближчим часом.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit