Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Новий дитсадок відкрили у Мізяківських Хуторах Вінницького району

Новий дитсадок відкрили у Мізяківських Хуторах Вінницького району

07.11.2017
| Заходи

Сьогодні, 7 листопада, у Мізяківських Хуторах Вінницького району урочисто відкрили дитячий садочок.

Для цього капітально відремонтували колишнє допоміжне шкільне приміщення 1976 року забудови. Колись тут були і майстерні, і бібліотека, і музей села, а поки ремонтували основну будівлю школи, розміщувались окремі класи. Тепер у приміщенні створили затишні умови для 48 дошкільнят.

thumb_image (10)За словами директора Мізяківсько-Хутірського НВК «ЗОШ 1-3 ступенів — ДНЗ» Оксани Гавури, реконструкція будівлі тривала протягом року. Ще півроку — працювали над облаштуванням приміщення.

Кошторис був розрахований майже на 2 мільйони гривень. Долучились РДА та народний депутат Олександр Домбровський.Ще 2012-го року наша школа була в аварійному стані, але статусу відповідного не мала. Ми тоді звернулися до народного депутата Олександра Домбровського, і він допоміг отримати такий статус. Тоді й почався капітальний ремонт приміщення школи, перекриття даху. А потім, коли не вистачало коштів, батьки знову звернулись до Олександра Георгійовича, і минулого року надійшли кошти, до кінця року ми повністю завершили реконструкцію цього приміщення, — розповідає Оксана Гавура.

Торік, за сприяння Олександра Домбровського,  держава виділила на реконструкцію приміщення під дитсадок 800 тисяч гривень. А вже цього року народний депутат зумів переконати Уряд спрямувати на потреби Мізяківсько-Хутірської школи ще понад 1 мільйон гривень. Зараз – на завершальній стадії оснащення санвузлів закладу та влаштування зовнішніх інженерних мереж.

У новому садочку функціонуватиме дві групи: середня та старша, з дітьми працюватимуть чотири вихователі.

Забезпечимо дітям сніданок, обід та вечерю, тобто батьки можуть спокійно віддавати дітей до садочка, де про них піклуватимуться вихователі, помічники вихователів, медична сестра, а кухарі будуть смачно готувати, — говорить Оксана Гавура.

На урочистостях із нагоди відкриття дитсадка педколектив НВК, батьків та малят привітали голова РДА Михайло Демченко, голова районної ради Сергій Сітарський, начальник відділу освіти району Світлана Томусяк та сільський голова Василь Король.

Вітання від Олександра Домбровського передав помічник народного депутата Олександр Козяр.

Цей дитячий садочок – спільна перемога батьків, адміністрації школи та керівництва громади. Нагадаю, що за сприяння Олександра Домбровського, до кінця року ваша школа, як і всі інші школи на території 11-го виборчого округу, матиме найсучасніший комп’ютерний клас. Олександр Домбровський і надалі слідкуватиме за ходом ремонтних робіт в навчальному закладі та на території школи і, за потреби, підставлятиме плече, — сказав Олександр Козяр.

За традицією, новий дитячий садочок освятив настоятель місцевого храму.

Нагадаємо, до кінця цього року 35 загальноосвітніх шкіл на Вінниччині отримають сучасні комп’ютерні класи за сприяння народного депутата України Олександра Домбровського.

За інформацією: vinnitsaok.com.ua

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit