Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Олександр Домбровський: “Американські компанії зацікавлені у співпраці з Україною в сфері енергетики”

Олександр Домбровський: “Американські компанії зацікавлені у співпраці з Україною в сфері енергетики”

14.11.2017
| Заходи

У Києві в Міжнародному інвестиційному фонді Sigma Bleyzer відбулася зустріч в.о. Голови Комітету ВРУ з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки Олександра Домбровського та Президента Американської-Української Ділової Ради (U.S.-Ukraine Business Council/USUBC) Морґана Вільямса, засновника Фонду Майкла Блейзера, представників провідних американських компаній та експертів-енергетиків.23456204_1587940841242705_1665795635774266707_oОлександр Домбровський розповів про досягнення паливно-енергетичного Комітету та Верховної Ради щодо реформування законодавчої бази енергетичного сектору та поділився своїм баченням викликів, що постали нині  перед українською енергетикою:

Україна виконала значний обсяг роботи  в реформуванні нормативно-правової бази в енергетиці. За останні три роки Верховна Рада України ухвалила базове енергетичне законодавство, відповідно до своїх міжнародних зобов’язань, а для продовження руху —  нам необхідна  подальша імплементація ухвалених рішень.

Парламентарій наголосив на важливості спільної роботи України та її міжнародних партнерів та зазначив, що українська енергетика потребує як фінансових інвестицій, так і технологічних інновацій:

— Україна та США мають багато перспективних напрямків для співпраці в енергетичному секторі. В українську енергетику необхідно залучати найновіші технологічні рішення, досвід та інвестиції наших партнерів, зокрема – США.  Ми рухаємося в правильному напрямку, проте змінювати та реформувати країну необхідно швидше. Вкрай необхідно створити прозорі та конкурентні енергетичні ринки, на які зможуть зайти провідні іноземні та вітчизняні інвестори.  

Засновник Фонду Майкл Блейзер висловив думку про те, що Україна має значний енергетичний потенціал, а США зацікавлені у співпраці двох країн:

— Енергетика України — це дуже багатообіцяюча галузь: відновлювані джерела енергії, атомна енергетика та видобуток вуглеводнів – перспективні напрямки для співпраці.

Також до дискусії долучилися представники таких компаній як Westinghouse, Holtec, General Electic, Shell,  Eurocape New Energy, Henry-Bleyzer Energy Resources, Schweitzer Engineering Laboratories (SEL), TrailStone Group, та Xcoal Energy & Resources.

Довідка.

Міжнародний фонд Блейзера – міжнародна, неприбуткова організація, діяльність якої спрямована на розвиток приватного сектору економіки шляхом впровадження передової практики в питанні урядової політики. Ключова мета Фонду — створення сприятливого середовища для інвестицій та бізнесу.

Американсько-Українська Ділова Рада (U.S.-Ukraine Business Council/USUBC) – некомерційна торговельна організація, яка представляє підприємства США, що діють в Україні. Організація працює над розвитком ділових відносин між українськими та американськими бізнес-лідерами шляхом аналізу ключових питань політики обох країн, які впливають на бізнес та майбутнє Американо-Українських відносин. Членами Ради є як провідні, так і невеликі приватні компанії.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit