Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Олександр Домбровський: «Австрійські парламентарії наголошують на важливості економічної співпраці Австрії та України»

Олександр Домбровський: «Австрійські парламентарії наголошують на важливості економічної співпраці Австрії та України»

07.09.2018
| Заходи

7 вересня  у Києві  народні депутати України зустрілися з австрійськими парламентаріями, членами групи дружби Австрія-Україна, Робертом Лугаром, Штефаном Шеннахом, Бруно Россманном і Надзвичайним та Повноважним Послом Австрійської Республіки в Україні пані Герміне Поппеллер, —  про це повідомив Олександр Домбровський, в.о. Голови Комітету з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки. 

10-слайдерНа зустрічі йшлося  про перспективні напрями економічної співпраці двох країн.

На своїй сторінці у Фейсбук Олександр Домбровський написав:

Наші австрійські колеги звернули особливу увагу на посилення економічної співпраці з Україною. Динаміка двосторонніх економічних відносин України та Австрії показує добру перспективу: обсяги торгівлі між країнами суттєво зростають. Так, у 2017 році обіг торгівлі товарами та послугами між Україною та Австрією зріс на 18,5%, причому український експорт нарощувався більшими темпами ніж імпорт. Позитивні тенденції до зростання обсягів двосторонньої торгівлі зберігалися й у І півріччі 2018 року. Таким чином ринок Австрії як члена ЄС є одним із ключових для України.
Крім того, Австрія – один із найбільших зарубіжних інвесторів України. Це дуже важливо — нині Україна потребує значних інвестицій в енергетичну модернізацію, інфраструктурні проекти, промисловість та сільське господарство.
Є чимало причин, чому австрійським інвесторам цікава Україна:
— Україна має необхідну кількість кваліфікованих кадрів, які, до того ж, не є дорогими для бізнесу;
— зручне географічне розташування відносно країн Європейського Союзу та Азії;
— Україна має угоду про вільну торгівлю з ЄС, що значно розширює співпрацю з ЄС;
— в України є ефективна база для виробництва;
— Україна історично відома як «хлібний кошик світу»: значний запас чорнозему, сприятливий клімат, близькість до ключових ринків, що робить країну великим експортером сільськогосподарської продукції.

11

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit