Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Олександр Домбровський: «Австрія — стратегічний партнер України»

Олександр Домбровський: «Австрія — стратегічний партнер України»

19.10.2016
| Заходи

18 жовтня Олександр Домбровський, в.о. Голови Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки,  взяв участь у засіданні депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою.

unnamed-1Під час засідання депутати разом з Послом Австрійської Республіки в Україні Герміне Поппеллер та представниками Міністерства закордонних справ розглянули питання українсько-австрійського співробітництва.

Олександр Домбровський у свєму виступі  зазначив:

— У мене дуже довга історія взаємостосунків з Австрією та Посольством Австрійської Республіки в Україні. Коли я був головою Вінницької ОДА, Австрійська Республіка була інвестором номер один у нашій області. Нині я очолюю Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. І наші відносини продовжуються — у Відні знаходиться Секретаріат Енергетичного Співтовариства, співпраця з яким дуже важлива в контексті виконання Україною своїх зобов’язань перед ЄС в сфері енергетики. Австрійська Республіка приділяє особливу увагу розвитку енергетичного сектору, особливо — відновалювальній енергетиці та енергоефективності. Тому досвід формування енергетичної політики Австрії є надзвичайно важливими для України, його використання  допоможе реалізувати український потенціал відновлювальної енергетики. Крім того, із  січня 2017 року Австрія головуватиме в ОБСЄ. Австрія, беззаперечно, є нашим стратегічним партнером, і віденський напрямок у нашій міжнародній політиці потребує посиленої уваги.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit