Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Олександр Домбровський: «Цього тижня у Комітеті з питань ПЕК планується звіт Міністра енергетики та вугільної промисловості»

Олександр Домбровський: «Цього тижня у Комітеті з питань ПЕК планується звіт Міністра енергетики та вугільної промисловості»

01.02.2016
| Заходи

Сьогодні, 1 лютого, на засіданні погоджувальної ради  у парламенті Перший заступник голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський повідомив, що Комітет підтримує ідею проведення тематичних днів у Верховній Раді України. За словами народного депутата,  надзвичайно важливим питанням є організація енергетичного дня в парламенті, в рамках якого будуть розглянуті законопроекти в сферах енергетичної безпеки, енергоефективності та деяких питань ЖКГ.

Олександр Георгійович також визначив, які законопроекти в сфері енергетики необхідно розглянути на поточному пленарному тижні:

— Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного нагляду у сфері використання ядерної енергії (реєстр. № 2290а);

— Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» щодо ліцензування діяльності у сфері використання ядерної енергії (реєстр. № 2360а);

— Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення умов функціонування ринку природного газу (реєстр. № 3325);

— Проект Закону про внесення змін до Гірничого закону України щодо уточнення порядку компенсацій за оплату комунальних послуг (реєстр. № 1634).

Народний депутат поінформував Голову Верховної Ради України та парламентаріїв, що у п’ятницю, 5 лютого, на засіданні Комітету планується заслухати звіт Міністра енергетики та вугільної промисловості щодо результатів роботи Міністерства у 2015 році та презентація програми дій Міністерства на 2016 рік.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit