Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Олександр Домбровський: «Для мене бібліотека та книга – це критерії справжньої духовної істини»

Олександр Домбровський: «Для мене бібліотека та книга – це критерії справжньої духовної істини»

15.02.2017
| Заходи

Сьогодні, 15 лютого, у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тімірязєва відбулись урочистості з нагоди 110-річного ювілею. Символічно, що розпочалось зібрання о 13-й годині – так само, як і 15 лютого 1907 року, коли було урочисто відкрито міську Гоголівську бібліотеку Вінниці, з якої, власне, й почалась «тімірязєвка».

DSC00624Свої вітання бібліотекарям підготували вінницькі творчі колективи, місцеві поети й письменники та столичні літератори. Вітали бібліотеку та її керівника Наталію Морозову й представники громадськості та влади. Зокрема, зачитали звернення з нагоди ювілею від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія. Грамоти працівникам бібліотеки вручив заступник голови-директор Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Ігор Івасюк.

Саме у цих стінах починали формуватися чимало наших видатних спеціалістів та науковців. Сучасна бібліотека – не просто місце, де зберігаються книги і проходять наукові дослідження. Нинішня бібліотека стає ресурсним центром, що дає можливість, фактично, охопити весь світ. Приємно, що якраз наша обласна бібліотека з цією функцією дуже добре справляється і є прикладом для інших, — сказав Ігор Івасюк.

Згадував часи дитинства і юності, коли починав відкривати для себе скарби бібліотечної мудрості,  народний депутат України Олександр Домбровський.

Моя мама все життя працювала бібліотекарем. Тому мої найяскравіші спогади з раннього дитинства пов’язані з Калинівською районною бібліотекою. Для мене бібліотека, книга – це критерії справжньої духовної істини. Пам’ятаю, коли я був студентом Вінницького політехнічного інституту, мабуть дуже набридав бібліотекарям, тому що я постійно сидів в залі науково-технічної літератури. Мені дуже приємно, що, починаючи з 2002-го року, коли я став міським головою, моя вже «адміністративна» доля була пов’язана з обласною бібліотекою імені Тімірязєва, — розповів Олександр Домбровський.

Бібліотеці-ювілярці парламентарій вручив планшетний комп’ютер, і ще один подарунок, який, зізнається Олександр Домбровський, знаковий і для нього самого, —  сигнальний екземпляр його книги «Україна на розломі цивілізацій».

Це збірка моїх публікацій різних періодів про переломні процеси, що відбувалися й відбуваються в Україні, — сказав парламентарій. – Сподіваюся, що презентація цієї книги відбудеться саме у рідній «тімірязєвці».

З нагоди ювілею в бібліотеці влаштували тематичну книжково-ілюстративну виставку та експозицію «Бібліотека-книга-читач». Бібліотека осучаснюється, запроваджує нові технології, але головними в її стінах завжди залишаються книга та читач.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit