Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Олександр Домбровський: «До завершення нинішньої парламентської сесії важливо ухвалити законопроекти про ринок електроенергії та про НКРЕКП»

Олександр Домбровський: «До завершення нинішньої парламентської сесії важливо ухвалити законопроекти про ринок електроенергії та про НКРЕКП»

23.05.2016
| Заходи

У Міненерговугілля 20 травня пройшла нарада з обговорення проблемних питань, які можуть викликати запитання під час розгляду проекту Закону «Про ринок електричної енергії України» у Верховній Раді України.

Члени парламентському Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, представники Міністерства, НКРЕКП, Енергоринку та компаній озвучили проблемні питання впровадження нової моделі ринку електричної енергії, які жваво обговорює громадськість та учасники ринку. Серед них, зокрема, — робота ТЕЦ, вплив ціни на вугілля, тарифоутворення, функціонування енергоринку в перехідний період тощо.

—         Верховна Рада України та Міненерговугілля України мають координувати дії для впровадження нової моделі ринку електричної енергії. Нам необхідна єдина експертна площадка. —  наголосив на важливості співпраці парламенту та уряду Олександр Домбровський, в.о. голови парламентського Комітету.

Парламентарій нагадав, що  18 травня, члени парламентському Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки рекомендували Верховній Раді України прийняти два важливі енергетичні законопроекти:  «Про ринок електричної енергії України» (реєстр. №4493, внесений КМУ) та «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (реєстр. №2966-д).

—         На мою думку, проект Закону «Про ринок електричної енергії України» має всі шанси бути прийнятий в першому читанні за основу на найближчому пленарному тижні. Після цього ми зможемо почати підготовку даного нормативно-правового акту до розгляду у другому читанні. – поділився оптимістичними очікуваннями народний депутат.

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик висловив сподівання, що законопроект буде схвалено в першому читанні.

—         Це чудова можливість співпраці профільного Комітету, Міністерства і учасників ринку, які розглядають проблему не тільки з власного погляду, а з позиції розвитку енергетики в нашій державі, — зазначив Міністр.

Крім того, Олександр Домбровський поставив колегами та урядовцями амбітну ціль:

—         До завершення четвертої сесії Верховної Ради України було б правильно прийняти у другому читанні 2 ключових законопроекти: «Про ринок електричної енергії України» (реєстр. №4493, внесений КМУ) та «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (реєстр. №2966-д)».

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit