Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі Олександр Домбровський: «Маємо провести розширене засідання енергетичних комітетів парламентів України, Польщі та Литви»

Олександр Домбровський: «Маємо провести розширене засідання енергетичних комітетів парламентів України, Польщі та Литви»

05.04.2017
| Коментарі

4 квітня Олександр Домбровський, в.о. голови  парламентського комітету  з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки повідомив, що під час роботи VIII Міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України, Сейму Литовської Республіки та Сейму та Сенату Республіки Польща у Варшаві було ухвалено рішення про необхідність проведення позапланового засідання Міжпарламентської асамблеї трьох країн щодо співпраці в енергетичній сфері:

DSC_2675Українській стороні вдалося внести в порядок денний блок питань, які стосуються співпраці трьох країн в енергетичній сфері. Прийнято рішення про необхідність проведення розширеного засідання Міжпарламентської асамблеї Ради Європи України, Литовської Республіки та Республіки Польща спільно з Європейським парламентом для узгодження базових інфраструктурних проектів, які стосуються  енергетичної сфери.

Парламентарій зазначив, що, з точки зору уніфікації українського законодавства із законодавством країн Європейського Союзу, нині є вкрай важливим ухвалення законопроекту «Про ринок електричної енергії України»(№4493), який має розглядатися у залі Верховної Ради у четвер, 6 квітня.  Олександр Домбровський також наголосив на необхідності початку обговорення у залі парламенту України  питання поводження з побутовими відходами та їх енергетичної утилізації:

—         Ми обов’язково цю проблему розпочнемо дискутувати і обговорювати в залі парламенту, як пакет законопроектів у сфері поводження з побутовими відходами та їх енергетичної утилізації. Проблема сміття для України – критична. Загалом, лише на полігонах та сміттєзвалищах захоронено понад півтора млрд м3 відходів. Фактично, за умов відсутності систем утилізації, ми засипаємо  українські села, українські річки, українські міста сміттям. Так не може продовжуватись. Після прийняття законопроектів, пов’язаних із енергоефективністю, та законопроекту «Про ринок електричної енергії України», наш комітет дуже серйозно займеться роботою над блоком законопроектів щодо розв’язання проблеми засмічення  країни.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit