Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Олександр Домбровський: «Міжпарламентська співпраця України та Австрії важлива для посилeння нашого економічного співробітництва»

Олександр Домбровський: «Міжпарламентська співпраця України та Австрії важлива для посилeння нашого економічного співробітництва»

24.04.2018
| Заходи

Олександр Домбровський, в.о. голови Комітету з питань ПЕК, ядерної політики і ядерної безпеки, з робочою поїздкою з метою міжпарламентської співпраці перебуває у Відні (Австрія). 23 квітня народний депутат України провів зустрічі з австрійськими парламентаріями – представником групи дружби з Україною Робертом Люгаром та речником з енергетичних питань Народної партії Йозефом Леттенбіхлером. До зустрічей приєднався Надзвичайний та Повноважний Посол України в Австрійській республіці Олександр Щерба.Домбровский слайдер

На своїй сторінці у Фейсбук Олександр Домбровський повідомив:

Обидві зустрічі пройшли в гарному діалозі та професійних дискусіях.
Результати наших переговорів свідчать, що нині маємо хороші перспективи для економічної співпраці України та Австрії, особливо в енергетичному секторі, а також у питаннях розвитку відновлюваної енергетики та енергоефективності.
Австрія приділяє надзвичайно велику увагу розвитку чистої зеленої енергії і є одним із лідерів ЄС у цій галузі, тому австрійський досвід — дуже цінний для України.
У наших розмовах ми не обійшли й тему будівництва російського газопроводу «Nord Stream 2». Варто відзначити, що аргументи України в цьому питанні були позитивно сприйняті. Збільшення енергозалежності ЄС від РФ було б стратегічною помилкою. Переконаний, міжпарламентська співпраця України та Австрії — важлива для посилeння співробітництва в ключових галузях економіки, розвитку зовнішньоторговельних відносин та залучення в Україну австрійських інвестицій.
Сподіваюся на подальшу успішну та ефективну взаємодію України та Австрійської Республіки.

Домбровский 1

Домбровский 2

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit