Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі Олександр Домбровський: «На газовому ринку з’явиться більш системна конкуренція»

Олександр Домбровський: «На газовому ринку з’явиться більш системна конкуренція»

23.03.2017
| Коментарі

На українському газовому ринку з’явиться більш глибока та системна конкуренція завдяки ухваленню ВР законопроекту про теплопостачання з альтернативних видів палива, сказав сьогодні, 23 березня, в.о. голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський у виступі на ІІ Українському газовому інвестиційному форумі.

630_360_1452226981-6999У другому читанні ВР прийняла законопроект про теплопостачання з альтернативних видів палива, тобто використання української біомаси для теплопостачання, для виробництва альтернативного тепла. Це дає можливість створити умови для конкуренції на енергетичному ринку. Тому для тих, хто використовує природній газ, на українському газовому ринку з’являється більш глибока, більш системна, більш складна конкуренція, до якої всі ми повинні бути готовими, — зазначив народний депутат.

Нагадаємо, Верховна Рада встановила тарифи на теплову енергію, вироблену з альтернативних джерел на рівні 90% чинного тарифу на тепло з природного газу.

Джерело: УНН

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit