Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Олександр Домбровський на святі села у Бохониках: «Маємо інвестувати у дітей, їхню перспективу і розвиток»

Олександр Домбровський на святі села у Бохониках: «Маємо інвестувати у дітей, їхню перспективу і розвиток»

14.10.2017
| Заходи

Сьогодні, 14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці та у День захисника України, в Бохониках Вінницького району – ще й свято села.

22497196_1693605884016811_742600531_oЗ нагоди 392-ї річниці заснування Бохоників, у сільському клубі та на головній площі села влаштували святкове дійство: тут пригощали гостей різноманітними смаколиками, частували кашею з польової кухні, а на сцені виступали місцеві та вінницькі творчі колективи і окремі виконавці. Переважно свої таланти демонстрували діти.

Тут дуже добрі й щирі люди, — говорить один з гостей свята – народний депутат України Олександр Домбровський. — Вражений тим, що побачив: концерт дуже теплий і красивий. Головними його учасниками були діти, а якщо на сцені багато дітей, це означає, що багато дітей в селі, а це значить, що село живе.

На свято в Бохоники Олександр Домбровський приїхав з подарунками: на його запрошення із потужним зарядом української козацької енергії на сцені виступив ансамбль «Водограй».

А надзвичайно талановита і здібна десятикласниця місцевої школи Даринка Мудрик отримала від народного депутат найновішу версію «Apple iPad».

Коли дівчинці було 3,5 роки, вона разом з батьками потрапила в автокатастрофу. Батьки, на жаль, не вижили, а Даринка залишилась на візку. Виховують дівчину бабуся з дідусем.

Дарина Мудрик — вже кілька років поспіль обирається Президентом школи, активно займається учнівським самоврядуванням, відмінниця.

Займається плаванням, грає на піаніно, дуже любить читати, каже, цікавиться чи не всіма науками. Щоправда, зі своєю майбутньою професією ще остаточно не визначилась, адже мрії потрібно узгоджувати з можливостями.

Я дуже багато над цим думаю, міркую, куди хотіла б поступити, але зараз, якщо в мене не буде можливості ходити, потрібно ще й думати над тим, де я могла б навчатися, де є такі умови, щоб я відчувала себе вільно. Мені дуже подобається вивчення мов, особливо української, літератури, англійської мови, — каже Даринка Мудрик.

Я дуже багато чув про Даринку добрих слів: наскільки вона талановита, організована, як бореться за себе, наскільки вона красиво вміє співати, декламувати й писати вірші. Я подарував їй від нашої родини найновішу версію iPad, не тому що це, як кажуть сьогодні, «крутий» подарунок, а тому, що це – своєрідне вікно у світ. Цей подарунок дасть їй можливість комунікувати з усім світом, писати, малювати, проектувати, мати будь-які програмні продукти, — говорить Олександр Домбровський.

Це було зовсім неочікувано. Я знала, що приїде депутат, можливо, якусь нагороду вручить, але щоб такий подарунок – не чекала. У сучасному світі без гаджетів – як без рук, — каже Дарина.

Новий комп’ютерний клас з найсучаснішим обладнанням Олександр Домбровський пообіцяв для усіх місцевих школярів. Каже, як і в інших школах на території виборчого округу №11, у Бохоницькій нові комп’ютери будуть вже зовсім скоро.

Ми живемо вже у цифровому інформаційному суспільстві. Уся планета переступила цей поріг. І якщо немає цих технологічних рішень – сучасної комп’ютерної техніки у школах, де діти отримують знання, не можуть вони потім бути конкурентними при отриманні вищої освіти, роботи і так далі. Сьогодні навіть на будівельному майданчику, в тракторі і комбайні є комп’ютери. Тому я завжди вважав і вважаю, що в першу чергу ми повинні інвестувати в знання, освіту й інформаційні технології, у наших дітей, їхнє майбутнє, у їхню перспективу і розвиток. Думаю, це – правильне рішення. – вважає Олександр Домбровський.

Користуючись нагодою, дякували жителі села народному депутату за нову дорогу та сприяння у будівництві водогону.

Торік за сприяння Олександра Домбровського нам виділили 1 мільйон гривень на дорогу. Дуже люди задоволені нею. Цього року ми також звернулись за допомогою до депутата. За його сприяння нам виділили 500 тисяч гривень на водопровід по вулицях Сонячна-Баженова, ми вже його закінчили і здали в експлуатацію. Зараз вже на 20-30% готовий ще один водогін, плануємо його до кінця року закінчити, щоб була якісна питна вода, — розповів сільський голова Ігор Савчук.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit