Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Олександр Домбровський: «Наше завдання – поліпшити умови ведення бізнесу в енергетичній галузі»

Олександр Домбровський: «Наше завдання – поліпшити умови ведення бізнесу в енергетичній галузі»

11.03.2016
| Заходи

 10 березня  у Першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександра Домбровського відбулася зустріч з Президентом Американської торговельної  палати в Україні (ACC) Андрієм Гундером та керівниками компаній-членів ACC. Учасники заходу обговорювали   питання законодавчого забезпечення реформ енергетичного сектору України, перспективи прийняття законопроектів, спрямованих на поліпшення умов ведення бізнесу в енергетичній галузі.

Олександр Домбровський підкреслив,  що головним завданням для Верховної Ради України на поточній сесії в сфері енергетики є прийняття двох ключових законопроектів: «Про ринок електричної енергії України» та «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах  енергетики та комунальних послуг».

Парламентарій переконаний, що підняття рентних платежів за природний газ – це стратегічна помилка. Адже Україна — це енергетично самодостатня країна. За умови впровадження високих стандартів енергоефективності та зрозумілих правил гри для бізнесу, держава здатна забезпечити себе необхідними обсягами природного газу власного видобутку.

Представники ACC висловили стурбування щодо процедури землевідведення для будівництва об’єктів енергетики. Проте, в Олександра Домбровського є бачення шляхів розв’язання цього питання:

—         Нині розгляд у комітетах Верховної Ради України пройшли законопроекти, які спрощують дану процедуру – реєстр. № 3096 від 15.09.2015 – для нафтогазового сектору та реєстр. № 2529а від 26.08.2015 – для відновлювальної енергетики, — зазначив парламентарій.

Олександр Домбровський запевнив представників Американської торговельної  палати,  що Комітет  з питань ПЕК працює достатньо динамічно та  готовий розглядати їхні пропозиції, а також  враховувати  думки інвесторів для поліпшення бізнес-клімату в Україні.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit