Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Олександр Домбровський оприлюднив вимогу ефективного розслідування замахів на родину нардепа Войціцької

Олександр Домбровський оприлюднив вимогу ефективного розслідування замахів на родину нардепа Войціцької

16.06.2016
| Заходи

Сьогодні, 16 червня, в ефірі телеканалу «Рада» в. о. голови комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та безпеки Олександр Домбровський оприлюднив власну позицію та позицію колег щодо замахів на члена Комітету Вікторію Войціцьку та її родину та ходу розслідування цих фактів.

— Ми глибоко стурбовані тим, що відбулося з родиною народного депутата України члена нашого Комітету , секретаря Комітету палива й енергетики Вікторії Войціцької, — сказав Олександр Домбровський. — Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки звернувся до Генерального прокурора, Міністра внутрішніх справ та Голови СБУ з наполегливим проханням взяти під особистий контроль розслідування справи нападу на помешкання народного депутата України Войціцької В.М. та факту нападу на її чоловіка два дні тому. Члени Комітету не можуть лишатися осторонь таких зухвалих випадків і, зі свого боку, будуть всіма можливими засобами сприяти доведенню розслідувань до кінця та вимагати покарання винних. Ми вимагаємо в найшвидші терміни, найефективніше відпрацювати всі питання, пов’язані з замахами, та хочемо розуміти, що відбувається з першою кримінальною справою (17.03.2016 р.). Зокрема, я сьогодні ініціюю відповідний депутатський запит.

Нагадаємо, 14 червня 2016 року народний депутат України – член Комітету Войціцька Вікторія Михайлівна виступила на засіданні Верховної Ради України із заявою щодо замаху на життя її чоловіка з метою залякування та помсти за її політичну діяльність. 17 березня 2016 року відбувся перший напад на родину Войціцьких: під вікнами спальні будинку, біля авто невідомі кинули ємність із запалювальною рідиною.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit