Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Олександр Домбровський: «Питання, важливі для України, — ключові на Віденському енергетичному форумі»

Олександр Домбровський: «Питання, важливі для України, — ключові на Віденському енергетичному форумі»

14.05.2018
| Заходи

Сьогодні, 14 травня,  в австрійській столиці вшосте розпочав роботу Віденський енергетичний форум. Захід проводиться кожні два роки Організацією Об’єднаних Націй за сприяння уряду Австрійської республіки. Із цієї нагоди у Відень прибули політики, представники бізнесу, наукових кіл та громадянського суспільства з усього світу.

IMG-cfce7548bf820f40c1b021a8a6d6982d-V

У форумі бере участь Олександр Домбровський, в.о. Голови Комітету  Верховної Ради України з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки. На своїй сторінці у Фейсбук парламентарій повідомив:

Віденський енергетичний форум сприяє інтенсивному діалогу щодо можливого  внеску сталих енергетичних систем у глобальний розвиток, а також є платформою для обміну ідеями, орієнтованими на практику. Цього року форум присвячений темі «Трансформаційна сила інновацій для процвітання». Дуже важливо, що українська делегація також бере участь в цьому глобальному енергетичному форумі. Питання, що обговорюються — технології чистої енергетики, інновації, трансформація енергетичної системи, — надзвичайно важливі для України. Тому в наступні дні ми спільно з представниками української делегації та колегами з усього світу обговорюємо ключові питання та розробляємо шляхи сприяння досягненню глобальної цілі сталого розвитку   — «Доступна та чиста енергія».

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit