Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі Олександр Домбровський пояснив, чому вінницькі депутати-мажоритарники не голосували за «пенсійний закон» комуністів

Олександр Домбровський пояснив, чому вінницькі депутати-мажоритарники не голосували за «пенсійний закон» комуністів

03.04.2013
| Коментарі

У вівторок, 2 квітня у Верховній Раді одним з найбільш дискусійних став розгляд питання про проект Закону № 1063, поданий на розгляд представниками Компартії України, що стосувався пенсійного віку, страхового стажу та умов виходу на пенсію.Верховна Рада Як відомо, проект у першому читанні набрав 220 голосів при необхідних 226. Проголсували за нього 11 регіоналів, 91 нардеп від “Батьківщини”, 38 членів фракції “УДАР”, 31— від “КПУ” і 13 позафракційних.

Із депутатів-вінничан законопроект підтримали, природно, комуністиОксана Калетник та Михайло Герасимчук, перший віце-спікер Ігор Калетнік, а також член фракції «УДАР» Геннадій Ткачук та представник Батьківщини Микола Катеринчук.

Не голосували за цей проект, зокрема, незалежні депутати Олександр Домбровський, Григорій Заболотний та Петро Порошенко.

— Законопроект про відміну пенсійної реформи, підготовлений депутатами від КПУ, був у переліку тих,  які парламентські комітети не рекомендували розглядати. Суть у тому, що законопроект комуністів – абсолютно недосконалий, він тягне ще більше проблем, ніж сама пенсійна реформа, – пояснив свою позицію та точку зору колег народний депутат Олександр Домбровський. – Навіщо голосувати за такий закон?  Є законопроект щодо відміни пенсійної реформи, розроблений депутатом від опозиції Людмилою Денісовою, – він досконаліший і гармонійніший. Сьогодні (3 квітня) Рада мала його розглядати.  За цей законопроект ми б проголосували. Я не змінюю своєї позиції щодо пенсійної реформи – її треба відміняти!  І ми за це обов’язково голосуватимо.  Але  треба прийняти саме той закон, який дійсно буде спрямований на благо пенсіонерам, – сказав Олександр Домбровський.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit