Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Законопроекти Олександр Домбровський презентував практичний досвід впровадження проектів альтернативної енергетики

Олександр Домбровський презентував практичний досвід впровадження проектів альтернативної енергетики

Днями у Києві пройшов 4-й Український біопаливний форум (UBF-2012), в роботі якого взяли участь керівники Мінагрополітики, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, Національної комісії регулювання електроенергетики, парламентського комітету з питань паливного-енергетичного комплексу, авторитетних європейських та вітчизняних наукових та бізнес-структур.Дискусія точилася навколо перспектив широкого впровадження енергозберігаючих технологій в українську економіку.

Помітною подією науково-практичного форуму стала доповідь Олександра Домбровського «Практичний досвід впровадження проектів альтернативної енергетики на підприємстві «МХП». Наголошуючи на масштабності проекту, що реалізується, науковий керівник і, водночас, головний консультант проекту, підкреслив очікуваний економічний ефект: «…Мова йде про дуже великі кошти. Сьогодні ми споживаємо 12 млн. кубічних метрів газу, за які ми платимо з розрахунку 500 доларів за тисячу кубів. Неважко підрахувати: 12 мільйонів помножити на цю суму – і, крім того, додатково електрична енергія, яку ми сьогодні також купуємо на ринку – незабаром ми будемо її самі виробляти і самі споживати». На думку Олександра Домбровського, перспективною метою реалізації проектів альтернативної енергетики можна вважати подолання Україною залежності від зовнішніх поставок енергоносіїв.

Нагадаємо, що з 1 вересня 2011 р. Олександр Домбровський одночасно є науковим керівником і головним консультантом проекту з будівництва біогазових комплексів «MHP ECO ENERGY» для компанії «Миронівський хлібопродукт» на п’яти підприємствах України.

Проект передбачає будівництво сучасних високотехнологічних комплексів із виробництва екологічно чистої енергії на всіх промислових підприємствах холдингу «Миронівський хлібопродукт».

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit