Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Олександр Домбровський привітав ветеранів з Днем Перемоги

Олександр Домбровський привітав ветеранів з Днем Перемоги

08.05.2012
| Заходи

Кілька десятків вінницьких ветеранів на запрошення директора Інституту Глобальних Трансформацій депутата обласної ради Олександра Домбровського зібрались 7 травня у ресторані «Спорт-Тайм», аби за згадати тривожні і героїчні часи своєї фронтової молодості, пом’янути своїх бойових побратимів, які не повернулись з фронтів Великої Вітчизняної та тих творців Перемоги, які не дожили до 67-ї річниці свого великого подвигу.

Представник Олександра Домбровського Олександр Козяр вручив ветеранам символічні подарункові набори та побажав воїнам-визволителям довголіття і міцного здоров’я, аби вони ще довго могли розповідати молоді правду про війну, справжній героїзм і Перемогу.Ветерани ж говорили про наболіле: соціальні гарантії держави по відношенню до тих, хто забезпечив народу волю, історичну пам’ять та не завжди чисті руки політиків, які намагаються у ній копирсатися.

Своїми переживаннями фронтовики ділилися і в поетичних рядках. Як власних, так і тих, що передавалися з вуст в уста ще з фронтових окопів.

«На земле осталось мало нас,
Солдат седых, тех, в кого война попала
Сверстников моих, грубо меченых
Осколком, пулей разрывной
Кто стучит еще протезом
На земле родной,
У кого отметчин больше, чем наград
И кто трудом своим заметен –
Был и есть солдат!
Кто вслепую стихи пишет,
Позабыв покой,
Кто ночами еще слышит
Свой последний бой!»

 

Ці та інші, написані від руки рядки, вчителька Клавдія Іванівна Слєпова, радіотелеграфістка трьох фронтів Великої Вітчизняної, учасниця визволення Риги та звільнення дитячого табору смерті Саласпілс,
передала на знак подяки за увагу до ветеранів Перемоги Олександру та Ірині Домбровським. Додала до них і фото – своє та своєї бойової подруги і підписала: «От девчонок-фронтовиков, вынесших на своих плечах все ужасы войны, но, все-таки, вернувшихся домой».


9 мая

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit