Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі Олександр Домбровський — про необхідність передачі гуртожитку по вул. Генерала Арабея у Вінниці його мешканцям

Олександр Домбровський — про необхідність передачі гуртожитку по вул. Генерала Арабея у Вінниці його мешканцям

10.01.2017
| Коментарі

У Верховній Раді України оприлюднено Депутатський запит Олександра Домбровського щодо передачі у приватну власність кімнат, жителям гуртожитку по вулиці Генерала Арабея, 3-А в місті Вінниці.

1b217d9c67d0ccb20464ad3b864550070efc4bd023af9d590dtfile_urlpvДо парламентарія звернулися жителі гуртожитку. За їхніми словами, вони проживають там із 1985 року, проте, не можуть приватизувати кімнати, оскільки гуртожиток оформлено у приватну власність Вінницької обласної організації всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», яке пропонує викупляти кімнати по 200 доларів США за квадратний метр. Крім того, в гуртожитку проживають родини із категорії соціально незахищених верств населення, в тому числі  — учасники АТО.

Цікаво, що ще  8 лютого 2002 року Вінницька міськрада ухвалила рішення «Про узгодження пропозицій органів уповноважених управляти державним майном до передачі з державної в комунальну власність територіальної громади м. Вінниці об’єктів соціальної інфраструктури». Однак, в силу невідомих причин, гуртожиток по вулиці Генерала Арабея так і не перейшов в комунальну власність територіальної громади м. Вінниці, при цьому став приватною власністю ВООВФСТ «Колос» разом із громадянами, які там проживають, що викликало соціальну напругу.

Олександр Домбровський у Депутатському запиті просить вжити невідкладних заходів щодо передачі у приватну власність жителям кімнат у гуртожитку, зокрема, шляхом передачі у комунальну власність територіальної громади міста Вінниці гуртожитку, або його частини, по вулиці Генерала Арабея, 3-А для подальшої приватизації (безоплатне отримання у власність) мешканцями гуртожитку кімнат, якими вони користуються на законних підставах.

Депутатський запит Олександр Домбровський адресував Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б.; Віце-прем’єр-міністру України Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубку Г.Г.; Вінницькому міському голові Моргунову С.А.; Голові ВОО ВФСТ «Колос» Татусяку С.П..

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit