Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі Олександр Домбровський — про загрозу зриву роботи НКРЕКП в опалювальний сезон

Олександр Домбровський — про загрозу зриву роботи НКРЕКП в опалювальний сезон

03.10.2017
| Коментарі

Якщо номінаційна комісія, що обирає членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, не буде сформована найближчим часом, вже 26 листопада, на початку опалювального сезону, НКРЕКП втратить можливість працювати через завершення строку повноважень ще двох її членів, — в ексклюзивному коментарі УНН повідомив народний депутат України, перший заступник голови парламентському комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський.лорлололололоо

У законі прописано, що у семи членів регулятора є період ротації. Спочатку пішли три (члени НКРЕКП — ред.), 26 листопада піде іще двоє. Сьогодні із семи у нас працюють тільки чотири. Для того, щоб переобрати нових членів НКРЕКП, повинна бути створена номінаційна комісія, яка буде складатися із п’яти осіб, які повинні відібрати кандидатури усіх, хто хоче бути членом НКРЕКП… Двох членів цієї номінаційної комісії повинна призначити Верховна Рада… Моя позиція: парламент в четвер має за це проголосувати, — сказав парламентарій.

Він пояснив, що до складу цієї номінаційної комісії двох представників призначає Президент, одного — уряд і двох — Верховна Рада.

Двічі ми робили такі спроби, вони були невдалими, і ситуація з регулятором нині дуже критична, тому що 26 листопада, в період опалювального сезону, ми залишимос, взагалі, без регулятора, тому що він не матиме повноважень, і це стане дуже великою проблемою, — зазначив народний депутат.

При цьому, за словами Олександра Домбровського,  щоб внести в парламент кандидатури до складу номінаційної комісії, фракції повинні внести кандидатури в комітет з питань паливно-енергетичного комплексу і з питань житлово-комунального господарства, а потім комітети мають по одній кандидатурі внести в сесійний зал у найближчий четвер.

Станом на сьогодні в наш комітет не внесено жодної кандидатури. Якщо кандидатури будуть, ми завтра на комітеті будемо їх розглядати, — додав пан Домбровський.

Джерело: УНН

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit