Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі Олександр Домбровський: «Процес створення об`єднаних тергромад – вельми непростий. Чи все ми робимо правильно?»

Олександр Домбровський: «Процес створення об`єднаних тергромад – вельми непростий. Чи все ми робимо правильно?»

19.07.2018
| Коментарі

У середу, 18 липня, народний депутат України Олександр Домбровський зустрічався з мешканцями сіл на своєму виборчому окрузі (№11). Обговорювали передусім  процес створення об`єднаних територіальних громад – здобутки та проблеми.

37316384_1902211169815669_1615538200200085504_o-слайдерНа  своїй сторінці у Фейсбук парламентарій написав:

Сьогодні працював на Вінниччині — на своєму окрузі. Було багато зустрічей. Одна з них — особливо цікава — у Якушинцях із головою ОТГ Василем Романюком. Якушинецька ОТГ — сильна та перспективна в своєму розвитку. Там уже є свій Прозорий офіс, де, фактично, створено всі необхідні управління, тобто об`єднана громада тепер сама може розв`язувати свої проблеми, вирішувати, куди передусім спрямовувати кошти…. Нині розпочали будувати свій ЦНАП (поки Прозорий офіс працює в клубі), ремонтується дитячий садок, клуб, сільрада. У селах, які увійшли до Якушинецької ОТГ, роблять дороги. Василь Станіславович поділився планами. Своїми силами хочуть оформити центр села Якушинці, згодом — навіть збудувати літній театр. Серед найнеобхіднішого — побудувати школу, але тут громаді без фінансової допомоги поки не обійтись. Напевно, найскладнішим у цій успішній ОТГ залишається питання медичного обслуговування. Мешканці сіл, як і раніше, мають їздити у Вінницю в районну лікарню до своїх сімейних лікарів. Загалом, питань чимало, навіть в такої успішної ОТГ. Зрозуміло, в менш потужних громадах проблем набагато більше, і вони складніші. Процес об`єднання — вельми непростий. Чи все ми робимо правильно? Є над чим задуматися…

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit