Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі Олександр Домбровський пропонує встановити емблему для екіпажу літака «Дмитро Майборода»

Олександр Домбровський пропонує встановити емблему для екіпажу літака «Дмитро Майборода»

13.06.2017
| Коментарі

 Відповідний Депутатський запит Олександр Домбровський адресував Командувачу Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковнику Сергію Дроздову.

unnamed (10)Парламентарій нагадує, що 14 липня виповнюється  три роки з дня загибелі вінничанина — командира екіпажу літака Ан-26 майора Дмитра Майбороди.  За виняткову мужність і самопожертву, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності Української держави, вірність військовій присязі Дмитру Майбороді присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно). Указом Президента України від 18 листопада 2015 р. для увічнення пам’яті Героя України підполковника Майбороди Дмитра Олександровича, ураховуючи його особливі заслуги перед Батьківщиною, мужність та героїзм, незламність духу в боротьбі за незалежну Українську державу та зважаючи на високий професіоналізм, зразкове виконання поставлених завдань особовим складом 456 гвардійської бригади транспортної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України, літаку Ан-26 (бортовий номер 35) 456 гвардійської бригади транспортної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України присвоєно ім’я Дмитра Майбороди.

У військовій авіації країн сталої демократії склалася традиція – встановлювати особливі емблеми для членів екіпажів іменних літаків, — пояснює парламентарій. — З огляду на те, що Президентом України вже неодноразово присвоювалися літакам Повітряних Сил Збройних Сил України імена вітчизняних авіаторів, які відзначилися в ході проведення Антитерористичної операції, виявили особисту мужність та героїзм, виглядає доречним розглянути питання щодо встановлення аналогічних емблем для носіння на польотній формі одягу членами екіпажу літака Ан-26 «Дмитро Майборода».

На прохання Олександра Домбровського, проект такої емблеми було розроблено членами Українського геральдичного товариства Максимом Царенком та Валерієм Ляховим.  Проектна розробка вже отримала позитивну оцінку з боку Українського геральдичного товариства.

У своєму Запиті я прошу генерал-полковника Сергія Дроздова розглянути питання щодо встановлення нарукавної емблеми для членів екіпажу літака «Дмитро Майборода», і, в разі позитивного рішення, емблеми будуть виготовлені з позабюджетних коштів та передані для вручення екіпажу, — повідомив народний депутат.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit