Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі Олександр Домбровський: «Рада підтримала шахтарів, але вугільна галузь потребує більшого – модернізації та розвитку»

Олександр Домбровський: «Рада підтримала шахтарів, але вугільна галузь потребує більшого – модернізації та розвитку»

13.07.2018
| Коментарі

Сьогодні, 13 липня, Верховна Рада України прийняла за основу та в цілому Законопроект про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі (№8362). Цей документ дозволяє  збільшити видатки держбюджету на 2018 рік і, відповідно, виділити 1,4 мільярда гривень на погашення заборгованості із зарплат шахтарям та на модернізацію обладнання.

Підтримати Законопроект у сесійній залі парламенту закликав його співавтор Олександр Домбровський, в.о. Голови Комітету з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки:

 

Олександр Домбровський  зазначає, що цьогоріч у вугільній галузі склалася критична ситуація – заборгованість із виплати заробітної плати шахтарям склала 431,6 млн грн, в тому числі за чотири місяці 2018 року – 352,7 млн грн.

 

5 червня я зустрічався з представниками профспілки працівників вугільної промисловості для обговорення цієї проблеми, — каже Олександр Домбровський. — А 13 червня надіслав листа до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з проханням включити до порядку денного засідань парламенту в період з 19 по 22 червня 2018 р. першочергові соціальні та важливі для розвитку паливно-енергетичного комплексу законопроекти, серед яких — і проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі (№8362), який ми спільно з Головою підкомітету з питань вугільної промисловості Михайлом Бондарем та іншими колегами з Комітету зареєстрували в травні цього року.  Сьогодні, в останній сесійний день,   парламент 261 голосом підтримав Закон. Зрозуміло, що це  рішення знімає заборгованість по виплаті заробітної плати шахтарям, але воно — тимчасове. Потрібно розуміти: вугільна галузь України потребує інвестицій для модернізації та розвитку, а не просто грошей  для проїдання.

ЛИСТ ПАРУБІЮ

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit