Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Олександр Домбровський: «Реформа правил надрокористування та системи оподаткування – необхідна умова нарощування обсягів вітчизняного газовидобування»

Олександр Домбровський: «Реформа правил надрокористування та системи оподаткування – необхідна умова нарощування обсягів вітчизняного газовидобування»

28.09.2016
| Заходи

Сьогодні, 28 вересня,  в.о. Голови Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський взяв участь у зустрічі з представниками газовидобувних компаній, Міністром екології та природних ресурсів Остапом Семераком та народними депутатами України.

На заході  обговорювалися нагальні питання щодо реформи правил надрокористування та системи оподаткування газовидобувної галузі.

unnamed-29

Представники Асоціації газовидобувних компаній України презентували представникам уряду та народним депутатам своє бачення щодо найбільш актуальних питань у сфері надрокористування та в оподаткуванні галузі.

unnamed-24

Вітчизняні газовидобувники зазначили: «Діючий регуляторний клімат є недружнім для надрокористувачів. Ми маємо складну та витратну систему дозволів. Внаслідок цього  держава видає вкрай мало нових спецдозволів – це гальмує розвиток галузі».

2

В.о. Голови Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки повідомив про існуючі законодавчі ініціативи щодо змін діючого регуляторного клімату: «Прийняття законопроекту  №3038 сприятиме нарощуванню видобутку вуглеводнів в Україні, запобігатиме негативним економічним наслідкам, зумовленим недосконалістю порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, та на користування земельними ділянками для будівництва нафтових і газових свердловин та виробничих споруд, пов`язаних з їх експлуатацією. А проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення деяких аспектів нафтогазової галузі” (№3096) спрямований на вдосконалення процедури надання земельних ділянок для проведення розвідувальних робіт та робіт з будівництва, технічного обслуговування, ремонту і реконструкції об’єктів трубопровідного транспорту, спорудження нафтових і газових свердловин. Задача мінімум – прийняття даних законопроектів до грудня поточного року».

1

У газовидобувної галузі є  чітке бачення видобутку за рахунок нових інвестицій та нових технологій.

unnamed-25

Олександр Домбровський  вітає  та позитивно оцінює  ініціативи Міністерства екології та природних ресурсів та газовидобувних компаній:

Реформа правил надрокористування та системиоподаткування – необхідна умова нарощування обсягів вітчизняного газовидобування. Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки готовий до тісної співпраці з іншими парламентськими комітетами, Міністерством екології та природних ресурсів України, Міністерством фінансів України та представниками газовидобувних компаній   для удосконалення правил надрокористування та системи оподаткування галузі.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit