Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі Олександр Домбровський: «Реформування і знищення медицини – це різні речі»

Олександр Домбровський: «Реформування і знищення медицини – це різні речі»

04.04.2013
| Коментарі

Народний депутат України Олександр Домбровський ініціює засідання круглого столу за участю якнайширшого кола медиків, предстваників органів державної влади та  громадськості, аби обговорити проблеми, викликані реформуванням медицини на Вінниччині. Про це було домовлено під час зустірчі парламентаря з керівництвом обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я. Домбровський Планується, зокрема, обговорити та напрацювати законодавчі ініціативи, що дозволять  виправити негативні тенденції, пов’язані з реформою системи охорони здоров’я.

 — Ми хочемо обговорити різні аспекти медичної реформи – як позитивні, так і негативні, що турбують і самих лікарів, і мешканців Вінниччини, — каже голова обласної профспілки працівників охорони здоров’я Іван Лєта. – Наприклад, добре те, що первинна ланка медицини, особливо, на селі нарешті стала отримувати більше фінансування, сімейним лікарям суттєво збільшено заробітну плату, але існує низка проблем, пов’язаних зі скороченням штатів медпрацівників, їх перекваліфікацією тощо. Багато питань, що стосуються нового етапу реформування, поки що, залишаються законодавчо неврегульованими, — зазначив Іван Лєта.

 За словами Олександра Домбровського, працівники медичної галузі, як і вінничани, яким доводиться звертатися до лікарів, підтверджують величезну проблематику так званої медичної реформи у Вінниці та Вінницькій області.

 — Реформи і знищення медицини (як це часто відбувається) – це різні речі. Мені б дуже хотілося, щоб  позиція опозиційних сил і незалежних народних депутатів була більш жорсткою і більш консолідованою у цьому питанні, — зазначив Олександр Домбровський.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit