Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі Олександр Домбровський: «Рішення парламенту про розширення меж Вінниці сприятиме розвитку міста та його економічного потенціалу»

Олександр Домбровський: «Рішення парламенту про розширення меж Вінниці сприятиме розвитку міста та його економічного потенціалу»

13.05.2015
| Коментарі

Верховна Рада сьогодні, 13 травня, ухвалила проект Постанови про зміну і встановлення меж міста Вінниця і Вінницького району. «За» проголосувало 245 парламентаріїв. Відтепер територія  Вінниці збільшилася  на 4 448,9740 га за рахунок земель семи сільських рад Вінницького району, прилеглих до  «кордону» обласного центру.

Нині загальна площа міста становитиме 11 316,9740 га із включенням земель Вінницького району: Вінницько-Хутірської сільської ради (площею 947,3504 га), Стадницької сільської ради (332,3462 га), Стрижавської селищної ради (1134,3867 га), Якушинецької сільської ради (956,4604 га), Агрономічної сільської ради (158,2052 га), Бохоницької сільської ради (425,0344 га), Луко-Мелешківської сільської ради (495,1907 га).

Рішення Верховної Ради прокоментував народний депутат Олександр Домбровський:

—         Це дуже правильний крок, це відновлення історичної та соціальної справедливості, — сказав парламентарій. – До меж Вінниці тепер увійшли території, які  обслуговує місто: дороги, комунікації, транспорт, багато інших речей. Проте, до нинішнього часу податки підприємства, які працюють на цих землях, сплачували у  бюджети навколишніх сіл. Це було  некоректно. Тобто сьогодні ми привели у відповідність реальний стан того, що вже є де-факто.  Важливо й те,  що місто росте, воно повинне розвиватися, у Вінниці повинна бути філософія розвитку: і з точки зору житлового будівництва, комфорту, і з точки зору індустріального будівництва. Для того, щоб залучати інвестиції, щоб створювати робочі місця, повинні бути земельні ділянки, інфраструктура,   дороги, комунікації – в повітрі підприємство не побудуєш. Сьогоднішнє рішення Верховної Ради сприятиме розвитку обласного центру та його економічного потенціалу.

До речі, вперше межі Вінниці було розширено, коли мером міста був Олександр Домбровський.

 

Коментарі

  1. денис

    Так яка точна чисельність населення нашого міста нині становить на сьогодні?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit