Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Законопроекти Олександр Домбровський «Щоб Божа благодать була над містом Вінницею»

Олександр Домбровський «Щоб Божа благодать була над містом Вінницею»

День міста вінничани почали святкувати із спільного молебню, який пройшов у Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Разом з вінничанами та духовенством за благополуччя рідного міста молились також мер Володимир Гройсман, колишній міський голова та губернатор Олександр Домбровський, представники влади і громадськості, гості з інших міст України та дипломати польського консульства.

Саме Олександр Домбровський, ставши міським головою у 2002 році, започаткував добру традицію розпочинати святкування Дня народження міста із молитви. Каже, День міста для нього, насамперед, велике духовне свято.

— Без сумніву, усі молилися, щоб Божа благодать була над містом Вінницею. Вінниця, з моєї точки зору сьогодні є європейською столицею України, місто дуже динамічно розвивається, стає красивим, ефективним. Змінюється все, але головне – змінюються люди, вони стають веселішими, оптимістичнішими. Дай Боже, щоб така тенденція продовжувалась й надалі, – зазначив Олександр Домбровський.

Вінничанам під силу змінювати ситуацію в місті на краще, – переконаний мер Володимир Гройсман. Для цього, на його думку, слід продовжити добру традицію єднання, спільної праці на благо Вінниці і вінничан.

— Мені дуже хочеться, щоб усі ті зміни, які відбуваються в місті приносили кожній вінницькій родині частинку тепла. Тільки ми з вами спільно можемо змінити життя на краще. Хочу побажати розвитку і нашій єпархії, тому що по справжньому місто, як і держава, може розвиватися тільки тоді, коли є духовна, моральна основа, – сказав Володимир Гройсман.

Унікальним містом в Україні назвав Вінницю міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко, який разом із Володимиром Гройсманом та Олександром Домбровським взяв участь в покладанні квітів до Меморіалу Слави у сквері Козицького.

— Вінниця – місто, з яким я пов’язую майбутнє України, місто, яке має бути обличчям України. Наше свято – яскраве тому підтвердження. Вінничани вміють працювати, вміють відстоювати інтереси Вінниці і вміють святкувати. Унікальна ситуація в нашому місті, коли громада і міський голова тримаються разом. Я б дуже хотів, щоб ці правила, ці традиції, які сьогодні панують у Вінниці, були розповсюджені на всю Україну. На жаль, Україні не вистачає того, чого сьогодні досягла Вінниця – прозорості, чесності, відкритості, ефективності. Я думаю, що ми зробимо так, щоб позитивний досвід Вінниці поширився на Україну. Головний здобуток і потенціал Вінниці – це люди, які вміють працювати, вміють триматися разом, демонструвати найкращі досягнення, за які не соромно перед усім світом. Як робити Україну європейською – треба приїжджати і вчитися у Вінниці, – вважає Петро Порошенко.

Джерело: vinnitsaok.com.ua

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit