Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі Олександр Домбровський: «Сьогодні Україна вкотре підтвердила статус космічної держави» (відео)

Олександр Домбровський: «Сьогодні Україна вкотре підтвердила статус космічної держави» (відео)

22.05.2018
| Коментарі

21 травня у США з Центру  космічних польотів було успішно запущено модернізовану ракету-носій  Antares, збудовану за участю український фахівців. Основну конструкцію першого ступеня створили вітчизняні підприємства космічної галузі КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля та ВО «Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова» в кооперації з іншими українськими підприємствами.

антарес

Свідком непересічної події став народний депутат України Олександр Домбровський. На своїй сторінці у Facebook він привітав українських фахівців космічної галузі:

Щиро вітаю українську «космічну збірну» з успішним запуском ракети Antares!  Ракету-носій було створено за участю українських фахівців та підприємств.  Враження та настрій тут – на космодромі  Wallops у США  — неймовірні!  Україна вкотре продемонструвала та підтвердила статус космічної держави, високий технологічний рівень і надійність в міжнародних космічних проектах. Сьогодні з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Сполучених Штатах Америки Валерієм Чалим та Генеральним директором Державного підприємства «Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод ім. А.М.Макарова» Сергієм Войтом на космодромі Wallops спостерігали за запуском модернізованої ракети-носія Antares, побудованої за участю український фахівців. Це було грандіозно! Переповнює відчуття гордості за вітчизняних фахівців космічної галузі!
Супутник доправить на Міжнародну космічну станцію понад 3,3 тонни вантажу: необхідну апаратуру, наукове обладнання, продукти та воду.

 

 

За інформацією: vinnitsaok

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit