Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Олександр Домбровський: «Сприятиму, щоб держава допомогла завершити ремонт школи в Мізяківських Хуторах»

Олександр Домбровський: «Сприятиму, щоб держава допомогла завершити ремонт школи в Мізяківських Хуторах»

26.12.2016
| Заходи

Нинішній навчальний рік – знаковий для Мізяківських хуторів Вінницького району. Місцева школа 20 років була, фактично, аварійною. Діти навчалися лише на першому поверсі, а про капітальний ремонт другого могли лише мріяти. Цьогоріч школярі зайшли до оновлених класів другого поверху, а сама будівля більше не вважається небезпечною.

unnamed-9Чотири роки тому завдяки народному депутату від нашого округу Олександру Домбровському була розроблена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт школи, ми повністю замінили дах, підлогу, укріпили перекриття, капітально відремонтували другий поверх і вже цього навчального року діти вчаться на другому поверсі, — розповідає директор навчально-виховного комплексу Оксана Гавура.

За її словами, Мізяківсько-Хутірську школу відвідує 163 дитини, ще 50 малюків прийде у дві групи місцевого дитсадка, який збираються відкрити за кілька тижнів. Тут уже завершили капітальний ремонт приміщення, чекають на меблі. Із цим пообіцяли допомогти в обласному департаменті освіти і науки.

Влітку, коли не вистачало коштів на завершення робіт, батьки наших дітей звернулися до Олександра Домбровського, як до депутата, і він посприяв, щоб держава виділила на дитсадок 800 тисяч гривень. Завдяки цьому заклад зможе функціонувати, — говорить Оксана Гавура.

Народний депутат України Олександр Домбровський каже, що добре пам’ятає, як виглядала школа у Мізяківських Хуторах чотири роки тому:

Майже половина школи – одне крило — було майже повністю зруйноване, не було коштів на відбудову. Це була велика проблема для села. Тоді ж постало і питання відбудови дитсадка. Я тоді пообіцяв, що ми зробимо все, щоб відремонтувати школу і зробити садочок. Крок за кроком ми почали рухатись у цьому напрямі. Дуже приємно тепер бачити, фактично, школу 21-го століття. Залишилось наступного року відремонтувати ще перший поверх і фасад.

Приємно вразив Олександра Домбровського дизайн відремонтованого приміщення школи, каже, працювали майстри зі смаком, зробили все, щоб дітям було не тільки безпечно й тепло, а й цікаво з естетичної точки зору.

Ремонт першого поверху будівлі та фасаду коштуватиме близько 400-500 тисяч гривень, знайти ці кошти цілком реально.

Ми будемо ініціювати, щоб частину коштів виділила сільська рада, частину, щоб передбачили у районному бюджеті і, звичайно, я буду ініціювати, щоб частину коштів село отримало як субвенцію з Державного бюджету, — запевнив Олександр Домбровський.

Як і батьки місцевої малечі, народний депутат сподівається на якнайшвидше відкриття у Мізяківських Хуторах оновленого дитсадка.

Уже 25 років багато говорять про те, що нам потрібно відродити українське село. А що потрібно для села щоб воно жило? Потрібна школа, потрібен дитячий садочок, потрібно створити нормальні умови, щоб люди мали робочі місця і отримували заробітну плату. Якщо нам вдасться це зробити – тоді Україна буде відроджуватись, підніматися з колін, — вважає Олександр Домбровський.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit