Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Олександр Домбровський: «Створення умов для освіти і дозвілля дітей у селі має бути пріоритетом держави і місцевої влади»

Олександр Домбровський: «Створення умов для освіти і дозвілля дітей у селі має бути пріоритетом держави і місцевої влади»

11.11.2017
| Заходи

Відновлення і реконструкція шкіл та дитячих садочків, створення належних умов для освіти та дозвілля дітей на селі, в тому числі – сучасне технічне оснащення навчального процесу, має бути пріоритетом державної політики та роботи місцевих органів влади.

На цьому сьогодні, 11 листопада, під час робочої поїздки до села Мізяківські Хутори Вінницького району наголосив народний депутат України Олександр Домбровський.

23557780_1720402271337172_228489429_oНагадаємо, це село за сприяння парламентарія отримало субвенцію з державного бюджету на загальну суму – близько 1,8 млн грн. За ці кошти тут було відкрито новий дитячий садочок на 48 місць та частково профінансовано ремонт приміщення школи, в тому числі облаштовано водовідведення, каналізацію та внутрішні вбиральні.

Це дуже важливо для діток, особливо, перед холодами, — каже директор місцевого навчально-виховного комплексу Оксана Гавура.

Надзвичайно приємно бачити результат спільної з керівництвом району і села роботи. Ще кілька років тому ми тут бачили, що частина школи була, фактично, зруйнованою. Я переконаний, що відновлення, реконструкція, створення належних умов для освіти на селі має бути нашим пріоритетом. Надзвичайно важливо, що цей дитячий садочок зроблений з великою любов’ю, тут відчувається серце і душа – це дуже правильно. Я хотів би, щоб в кожному українському селі були такі ж стандарти, і думаю, що поетапно ми до цього прийдемо, — говорить Олександр Домбровський.

За словами голови Вінницької РДА Михайла Демченка, громада разом з районною владою ще працюватиме над завершенням ремонтних робіт у школі та оснащенням дитсадка.

Олександр Домбровський також пообіцяв підтримку та запевнив, що до кінця року навчальний заклад, як і всі школи на території виборчого округу №11, отримає найсучасніший комп’ютерний клас.

Випускники шкіл мають бути конкурентними і в подальшому навчанні, а потім — на ринку праці, — вважає народний депутат.

Принагідно, зустрічаючись із колективом школи, Олександр Домбровський поцікавився, як люди оцінюють пенсійну та медичну реформи, запитав, як селяни ставляться до дискусій про впровадження ринку землі та процесу добровільного об’єднання громад.

Не всі зміни однозначно сприймаються на місцях. Тому дуже важливо запитувати думку людей і зважати на їхню позицію при ухвалені відповідальних рішень, — вважає Олександр Домбровський.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit