Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Олександр Домбровський: «Темпи підвищення енергоефективності української економіки необхідно прискорювати»

Олександр Домбровський: «Темпи підвищення енергоефективності української економіки необхідно прискорювати»

27.04.2018
| Заходи

Сьогодні, 27 квітня, у Києві  відбулася важлива подія для сфери енергоефективності – IV Форум енергоефективного партнерства’18 «ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад».

У роботі Форуму взяв участь Олександр Домбровський, в.о. Голови Комітету  Верховної Ради України з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки. Парламентарій виступив із презентацією “Енергоефективність України. Перші паростки”:

Ми робимо правильні кроки для зменшення енергоємності економіки, — зазначає Олександр Домбровський, — але швидкість цього процесу, на жаль, є занизькою. Темпи  підвищення енергоефективності української економіки необхідно прискорювати. Над цим важливим завданням нині працюють український парламент та уряд спільно з нашими міжнародними партнерами. І якщо є така велика кількість сторін, які активно працюють над підвищенням енергоефективності в нашій країні, я впевнений  — усі перешкоди на шляху до енергонезалежності України ми зможемо подолати.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit