Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі Олександр Домбровський: «У парламенті очікуваний день прориву в реформуванні енергетичноі галузі став днем втраченого шансу»

Олександр Домбровський: «У парламенті очікуваний день прориву в реформуванні енергетичноі галузі став днем втраченого шансу»

14.07.2016
| Коментарі

Так охарактеризував роботу Верховної Ради 14 липня, зокрема щодо проваленого голосування за надзвичайно важливі законопроекти для реформування енергетичної галузі України, Олександр Домбровський, в.о. голови Комітету з питань  паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. На своїй сторінці у Фейсбук парламентарій написав:  

—         Сьогоднішній день міг увійти в історію українького парламенту як день стратегічного прориву в реформуванні енергетичноі галузі України. 

Ми мали унікальний шанс ухвавлити критично важливий пакет законопроектів: №2966-д «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» в другому читанні; №4493 «Про ринок електричної енергії»  в першому читанні та N4868 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо їх приведення у відповідність з Законом України «Про ринок природного газу»)«, яких давно очікує Україна, і з точки зору прозорих правил гри на енергетичному ринку, зрозумілої  тарифної політики,  і для підготовки до нового опалювального сезону. 

 Прикро, що особисті амбіції, політичний популізм, невміння знайти формулу державницького компромісу для руху України вперед змарнували й сплюндрували  цей шанс. 

 Тому, на жаль, цей день увійшов в історію як день енергетичної імпотенції, день політичного хамства по відношенню  до енергетичної галузі України  з боку  Парламенту; як день  чергового розчарування через нашу  непослідовну позицію для наших міжнародних партнерів, які нам допомагають і нас підтримують  як ще один черговий день втрачених можливостей.

 Політика крок вперед і три кроки назад веде тільки в зворотньому напрямку.  Тому дискусія і боротьба за рух вперед, за енергетичну незалежність України триває!!!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit