Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі Олександр Домбровський у Верховній Раді заступився за освітян Вінниччини

Олександр Домбровський у Верховній Раді заступився за освітян Вінниччини

19.12.2018
| Коментарі

У вівторок, 18 грудня, Верховна Рада 233 голосами ухвалила постанову  Про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів і про збільшення цієї премії до 20 тисяч гривень. Безымянный10Проте, у списку серед 30 номінованих на нагородження освітян від областей України не виявилося жодного з Вінниччини. Як пояснив заступник голови Комітету з питань науки та освіти Олександр Співаковський, Вінницька облрада єдина не подала свій список найкращих педагогів області.

Заступився за  вінницьких вчителів із парламентської трибуни народний депутат Олександр Домбровський. На своїй сторінці у Фейсбук він так прокоментував свій виступ:

На жаль, через, напевно, прикру помилку, Вінниччина не подала жодного номінанта, про що повідомив мій колега Олександр Співаковський, заступник голови Комітету з питань науки та освіти. Я просто не міг не вступитися за вінницьких освітян, високу якість їх роботи і в містах, і в селах знаю добре ще з часів, коли був мером Вінниці, а потім головою ОДА. І традиції підтримки педагогів у нас на Вінниччині — величезні та глибокі. А премії, за які ми проголосували, -важливі не тільки для конкретних педагогів, а для всієї системи освіти, адже якщо не матимемо класних фахових вчителів, не матимемо й вищої освіти. У цьому я переконаний!

Відео виступу:

 

Джерело: vinnitsaok

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit