Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі Олександр Домбровський: У ВР готовий до розгляду пакет законопроектів щодо енергоефективності

Олександр Домбровський: У ВР готовий до розгляду пакет законопроектів щодо енергоефективності

17.03.2017
| Коментарі

Поки ми працюємо над імплементацією Третього енергопакету, Європа вже розглядає Четвертий, в якому питання енергоефективності, відновлювальної енергетики, розподілених і смарт-мереж стають ключовими

^63A24AC0DFC7194F3EDADCD7FA28015A9AEF13627BBDCB64A7^pimgpsh_fullsize_distrПро це заявив перший заступник Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський під час круглого столу «Енергоефективність: європейський вектор для українських реформ».

«Найдешевша та найчистіша енергія — це та, яку вдалося заощадити, а отже, і не генерувати. І нині ми робимо все можливе і неможливе, щоб динамічніше просуватися вперед у питанні енергоефективності. Нам конче потрібно ухвалити пакет законопроектів з енергоефективності, який уже готовий до розгляду у Верховній Раді України», — сказав він.

За словами Домбровського, у середу, 15 березня, комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді ухвалити в першому читанні та за основу низку законопроектів, серед яких були і ті, що безпосередньо стосуються питань, які обговорювалися на круглому столі. Зокрема, це проект закону «Про Фонд енергоефективності» (№5598).

Водночас, керівник комітету висловив жаль з приводу того, що швидкість руху України в питанні енергоефективності надзвичайно низька в порівнянні з європейськими країнами.

«Я ще раз наголошую! Поки ми працюємо над імплементацією Третього енергопакету, Європа вже розглядає Четвертий, в якому питання енергоефективності, відновлювальної енергетики, розподілених і смарт-мереж стають ключовими для розвитку енергетичної моделі Європейського Союзу», — наголосив він.

Олександр Домбровський закликав народних депутатів, урядовців та європейських партнерів до прискорення дій для досягнення високих європейських стандартів енергоефективності.

Джерело: www.ukrinform.ua

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit