Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Олександр Домбровський: «Україна зацікавлена в залученні данських компаній до інвестпроектів в енергетику України»

Олександр Домбровський: «Україна зацікавлена в залученні данських компаній до інвестпроектів в енергетику України»

11.10.2017
| Заходи

У вівторок, 10 жовтня, в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості відбулася зустріч Міністра Ігоря Насалика з представниками проекту «Українсько-Данський Енергетичний Центр». У зустрічі взяли участь в.о. Голови Комітету Верховної Ради України з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський, заступник Міністра з питань європейської інтеграції  Наталія Бойко та  представники Посольства Королівства Данія в Україні.

22426358_1469479076471241_4321345942767066235_o

Ігор Насалик підкреслив ефективність діяльності Українсько-Данського Енергетичного Центру, акцентувавши  на досягненнях за рахунок співпраці в межах проекту, зокрема відзначив ефективну співпрацю з Данією  щодо формування довгострокового балансу електроенергії.  Крім того, пріоритетним напрямком подальшого співробітництва, за його словами, має стати участь УДЕЦ в реалізації Енергетичної стратегії України до 2035 року, а також впровадження проектів smart-генерацій, які дали б можливість зменшити навантаження на теплову генерацію та сприятимуть як надійності функціонування енергосистеми України, так і зменшенню впливу на довкілля.

Олександр Домбровський зазначив, що Україна зацікавлена в залученні інвестицій в енергетичну сферу,  у  впровадженні проектів з енергоефективності та наголосив на важливості розширення спектру технологічних рішень щодо впровадження ВДЕ, які можна застосовувати не тільки у промисловості, а й у домогосподарствах. Крім того, парламентарій підтвердив  український інтерес  у нових напрямках співпраці з УДЕЦ, зокрема щодо створення регіональних представництв з метою розвитку ВДЕ в регіонах країни.

На зустрічі було обговорено подальші напрямки співробітництва. Данська сторона анонсувала наступну зустріч (15 грудня 2017 року), яка стане підсумком І фази та початком ІІ фази Проекту «Українсько-Данський Енергетичний Центр».

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit