Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі Олександр Домбровський: «Україні потрібно зменшувати імпорт вугілля та збільшувати його видобуток»

Олександр Домбровський: «Україні потрібно зменшувати імпорт вугілля та збільшувати його видобуток»

08.11.2017
| Коментарі

Україні потрібно кардинально зменшувати імпорт і збільшувати видобуток українського вугілля газової групи. Таку думку висловив перший заступник голови парламентського комітету з питань паливно-енергетичного комплексу Олександр Домбровський.

123212«Нам потрібно кардинально зменшувати імпорт і збільшувати видобуток українського вугілля газової групи, а також нашу енергетичну генерацію, теплову, переводити на українське газове вугілля, що в принципі зараз відбувається, але відбувається це дещо повільно. Це потрібно робити якомога швидше», — зазначив він.

Парламентарій зазначив, що проблемною є сьогоднішня пропорція імпортного вугілля і вугілля власного видобутку.

«Частка українського вугілля зменшується, а імпортного — збільшується. Я думаю, що завданням міністерства найближчим часом (і перш за все у 2018) є зміна цієї тенденції в бік збільшення динаміки саме українського вугілля», — додав Домбровський.

Він підкреслив, що на сьогоднішній день ціна українського вугілля є абсолютно конкурентоспроможною по відношенню до вугілля з інших країн, які його продають.

«Наше завдання в тому, щоб наситити український ринок продукцією українського видобутку за ціною, яка дозволить розвиватися вугільній галузі», — зазначив Домбровський.

Депутат вважає, що важливим є питання ефективності українського видобутку вугілля.

«Тоді, коли буде висока ефективність або конкурентна ефективність, у нас з вами все буде нормально з тенденціями і трендами. Тому що якщо проаналізувати шахти приватні і державні, то шахти абсолютно різні: відрізняються забої, відрізняються шахти за своїми геологічними можливостям, а з іншого боку — і ефективність праці, і менеджменту також відрізняється, тобто ресурсу потенціалу для збільшення видобутку українського вугілля, на мій погляд, досить багато, але в галузь потрібно інвестувати кошти», — підсумував Домбровський.

Джерело: www.rbc.ua

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit