Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Коментарі Олександр Домбровський: «В оселі вінничан має подаватися чиста вода, а винуватці забруднення — за це відповісти»

Олександр Домбровський: «В оселі вінничан має подаватися чиста вода, а винуватці забруднення — за це відповісти»

08.06.2018
| Коментарі

Вже другий рік поспіль на початку літа вінничани потерпають від різкого погіршення якості питної води – мешканці обласного центру скаржаться на те,  що останніми тижнями в житлові будинки подається питна вода неналежної якості, яка має різкий неприємний запах і не придатна для приготування їжі. Звернулися із цією проблемою городяни і до народного депутата Олександра Домбровського.

аодаЦього року, на переконання фахівців  КП «Вінницяоблводоканал», забруднення питної води спричинене впливом сільгоспугідь, розташованих вище водозабору на берегах Південного Бугу та його притоків, а саме потраплянням пестицидів з полів та садів, розташованих, всупереч вимогам чинного законодавства, впритул до водойм, внаслідок злив. Отже, безкарність безвідповідальних господарників-аграріїв спричинила повторення надзвичайної ситуації.

Я принципово ставлю наголос на необхідності встановлення конкретних винуватців забруднення, — вважає Олександр Домбровський. – Торік це зробити не вдалося, і проблемна ситуація повторилася. Тоді фахівці констатували, що за показником запаху вода з вінницького водогону при гранично допустимих 2 балах сягнула 5 балів – а це історичний максимум за весь час вимірювань! Влада повинна зробити все від неї залежне, аби в оселі вінничан подавалася чиста вода, а винуватці забруднення були притягнуті до суворої відповідальності.

Депутатський запит Олександра Домбровського до очільників Державної  екологічної інспекції, Головного управління Держпродспоживслужби та Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів

Вінницької облдержадміністрації  було оголошено сьогодні,  8 червня, під час сесійного засідання Верховної Ради України.

Джерело: Вінниця ОК

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit