Мінімум політики – максимум економіки
Vkontakte Facebook Twitter RSS
Заходи Олександр Домбровський в Сенаті Франції: «Відновлювальна енергетика та енергоефективність – стратегічні напрямки для України»

Олександр Домбровський в Сенаті Франції: «Відновлювальна енергетика та енергоефективність – стратегічні напрямки для України»

27.04.2016
| Заходи

У Сенаті Французької Республіки відбувається міжнародна конференція «30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи», організована до роковин Чорнобильської катастрофи Посольством України у Франції  за підтримки Французького Інституту радіозахисту та ядерної безпеки.

Спікерами конференції виступили Надзвичайний та Повноважний Посол України у Франції О.Шамшура, Голова сенатської групи дружби Франція-Україна Е.Морея, в.о. Голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки О. Домбровський, Глава Місії ядерної безпеки та радіозахисту Міністерства навколишнього середовища, енергетики та моря Франції Б.Бетінеллі, Генеральний директор Французького Інституту радіозахисту та ядерної безпеки (IRSN) Ж.Репюссара, директор Міжнародного центру ядерної безпеки І.Каденко, автор книг про Чорнобиль Г.Акерман.

Український парламентарій Олександр Домбровський у своєму виступі в Сенаті Французької Республіки зазначив:

— Сьогодні минає 30 років із дня трагедії – початку Чорнобильської катастрофи. Це чорна дата для всього людства. Але для нашої держави ядерна енергетика залишається фундаментом енергетичної безпеки на найближчі 20 років, отже потрібно робити все можливе, щоб атомні електростанції працювали надійно. На цьому шляху для нас є дуже корисним досвід Франції, і я впевнений у нашій подальшій плідній співпраці. Нині Франція — європейський лідер за часткою атомної генерації у виробництві електроенергії. Знаковою подією стало підписання 22 квітня цього року в Штаб-квартирі ООН історичної угоди по клімату, яку, до речі, називають Паризькою Угодою, завданням якої є забезпечення низьковуглецевого майбутнього. Тому сьогодні стратегічними напрямками для України є відновлювальна енергетика та енергоефективність.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обов'язкові поля позначені *

Мінімум політики – максимум економіки
credit